• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Rudolf

    Problemy z czatem

    Dzisiaj znowu pojawiły się problemy na czacie. Nie wyświetla się napisany tekst. Widać go dopiero po relogu gry.
  2. Rudolf

    Zgłoszone Tablica ogłoszeń bractwa. [+]

    Wiadomości i czat które są dostępne w grze są ubogie i niewystarczające do komunikacji między członkami bractwa. Dobrym rozwiązaniem mogłaby być dodana taka tablica do zamieszczania ogłoszeń z możliwością moderowania i kasowania. Podczas trwającej przygody ogarnięcie wszystkich członków bractwa...
  3. Rudolf

    Nieaktywne konta.

    Wcześniej często poruszany, dziś trochę zapomniany temat. Co dalej w tej kwestii się dzieje? W mojej okolicy pełno ludzi, którzy już od dawna nic ze swoimi miastami nie robią. Trochę już w to gram, bo od początku, to nie da się nie zauważyć. Przydałyby się jakies konkretne kroki, zmiany, ruchy w...
  4. Rudolf

    Zgłoszone Dodatkowy kanał do rozmów na czacie.

    Proponuję dodać do czatu wybór osób z którymi chciałoby się porozmawiać prywatnie bez ogólnego forum i co za tym idzie blokowanie czatu w bractwie. Powinna być opcja zaznaczania z kim się chce prowadzić konwersacje. Wiem, są dostępne szepty, ale raz , że ogranicza to rozmowę do 2 osób, a dwa...
  5. Rudolf

    Magiczne budynki.

    Dodane zostały dwa nowe budynki: Magiczna Rezydencja i Magiczny Warsztat - te budynki są związane z Rozdziałem, w którym jesteście: gdy je zbudujecie, będą one automatycznie na poziomie odpowiadającym Rozdziałowi. Wyższe poziomy zostaną odblokowane poprzez technologię Zaawansowanego Zwiadu -...
  6. Rudolf

    Portal wróżek

    Zastanawiam się czy po usunięciu portalu wróżek z miasta , zasoby zebrane w tym portalu pozostana gdzieś w chmurze? Tak jak to miało być z portalem krasnoludów.
  7. Rudolf

    Naprawione Dziwne zadanie.

    Mam zadanie - Wyprodukuj 5 owiec ze snu. Na pasku postępu 0/15. Rozumiem, że trzeba zrobić , wyprodukować 15 , ale nie dla wszystkich będzie to od razu zrozumiałe. Wystarczy dopisać 1 w opisie zadania :)
  8. Rudolf

    Bractwo Phoenix

    Siema elfy i ludziska. Bractwo Phoenix szuka aktywnych graczy z 50k punktów w górę. Jeżeli nie masz jeszcze bractwa (a są tacy), albo masz dość swojego starego zapraszam do naszego . Rozwijamy się i współpracujemy ze sobą . Zapraszam do nas .Chętni niech piszą do Venetic, Wioleta1991 lub...
  9. Rudolf

    Walka

    Zakładam temat dotyczący walk w grze. Chciałbym żebyście się podzielili swoimi doświadczeniami. Jakimi jednostkami atakujecie różne stworki. Może jakieś screen-y do tego. Sam doszedłem do takiego momentu, że w żadną stronę nie dam rady się ruszyć hihi. :D Może to być swego rodzaju poradnik...
Do góry