• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Azulena

    Elvenar Arts

    Och... DZIĘKUJĘ ! i już go biorę ;)) Będzie na pulpicie. :)
  2. Azulena

    Elvenar Arts

    Nie ma ktoś przypadkiem tego pięknego Feniksa z aktualnego ekranu wejściowego do gry? Udał się rysownikowi, bardzo.. :)
  3. Azulena

    EVENT - zadanie - KUP xPW

    Zdecydowanie TAK ! Ale ja bym wolała, aby takich zadań WCALE NIE BYŁO! W Forge of Empires - starsza gra IG - Skarbiec NIE MA DNA! Ja już nawet nie umiem tam odczytać, jaką ilość złota mam w Skarbcu. ;) Jakieś magiczne znaki, których się w realu nie widuje. ;) Dlatego tam, zadania "kup xx...
  4. Azulena

    Kolor / grafika kwatery robotniczej

    To też bardzo dobry pomysł, to przenoszenie widoku na Ratusz (również we własnym mieście) bardzo mnie irytuje, natomiast ustawienie tego na Kwaterę było by praktyczne i mile widziane. ;) tajniakos - wiedziałam, że już było, a teraz już wiem, czemu nie mogłam odszukać. :) Minęło już 1,5...
  5. Azulena

    Kolor / grafika kwatery robotniczej

    Była już o tym mowa, ale nie odnalazłam zgłoszeń. Wielu Graczy prosi o motywowanie kwatery, jak wiemy. Odnalezienie jej w gęstwie coraz dziwaczniejszych budynków w mieście to spora strata czasu, a chciało by się jednak spełnić prośbę Sąsiada. Wystarczy mała zmiana, aby to było łatwiejsze -...
  6. Azulena

    Nieprawidłowy czas gry ?

    Czy tylko u mnie czas gry rozjechał się z czasem rzeczywistym? Nikt nic nie zgłasza, a u mnie o godzinie 00,50 w grze brak jeszcze 1 godzinę i 8 minut do północy. Nie wiem, czy ja nie dzisiejsza jestem... Zmiana zadania dziennego o północy?? EDIT: Doczekałam właśnie do północy - dopiero...
  7. Azulena

    Dyskusja o Letnim Przesileniu

    Jakby co, to na A zapraszam do mojego Bractwa (nazwa w podpisie) - cztery osoby aktywne, w porywach do sześciu, ale Turnieje robimy. :D
  8. Azulena

    Dyskusja o Letnim Przesileniu

    Chciałabym "oko w oko" spotkać tego, kto układa te zadania... konkretnie kolejność zadań. 36. Rozwiąż 8 konfliktów na mapie LUB 40 w turnieju 37. Przeprowadź zwiad 1 prowincji LUB opracuj 1 technologię 38. Zdobądź 6 reliktów 39. Ukończ 1 prowincję Aby zrobić zadanie 36 i 38 ukończyłam dwie...
  9. Azulena

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Dzięki, wiem, że był w Wyzwaniach, skorzystałam z tego. :) Ale tu na Forum była dyskusja o tym, że będą w TYM evencie - nawet niektórym się to nie podobało, a innym podobało i uważali to za dobre dla tych, co nie mają w pełni rozwiniętego Feniksa. ;)
  10. Azulena

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    Gdzieś sporo wcześniej tu czytałam, że w nagrodach będą ulepszenia do Feniksa. Teraz nie mogę tego odszukać - a bardzo mnie interesuje, GDZIE one będą - w nagrodach dziennych, czy w nagrodach głównych. Weszłam na stronę "Elvenar Gems od Knowledge" ale nic nie znalazłam tam...
  11. Azulena

    To nie błąd wystąpił błąd wewnętrzny gry

    Nadal to samo. Nie ma ktoś wieści z Forum niemieckiego?
  12. Azulena

    To nie błąd wystąpił błąd wewnętrzny gry

    Mam to samo - świat A, przeglądarka Firefox, zawsze najnowsza wersja. FoE chodzi bezbłędnie a tu klops. 4 razy próba czyszczenia, odświeżania, stale błąd.
  13. Azulena

    Dyskusja - Czarownicy i smoki

    greg8373 dziękuję Ci za rzucenie tego pytania... Zainteresowałam się co z moimi manu Kryształów (jestem w Niziołkach) - będę mogła je rozbudować dopiero w Amunach! Mam ich tylko cztery - ale po rozbudowie będą miały 6x4 pola i nie wiem, gdzie mam je podziać. Mam 338 ekspansji - więcej niż...
  14. Azulena

    Dyskusja o aktualizacji 1.75

    Te informacje o aktualnej produkcji w przypadku produkcji do Przygody, są niesłychanie mylące i irytujące. :/ A co gorsza, zdarzyło mi się takie coś, że budynki "zamieniły się" czasem produkcji. :( , Najpierw okazało się, że z "kompletu" do "Posągów" następnego dnia po nastawieniu produkcji...
  15. Azulena

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    Piękne!!!!! :D :) Prawda... wydawało by się, że jesteśmy rozsądnymi ludźmi, a jednak gramy w Elve, denerwujemy się na nie, narzekamy na ekipę, odpuszczamy sobie na kilka dni lub tygodni, a potem nie wiadomo po co znowu wracamy. :p Kikimora ma rację - nie zamkną gry, dokąd wchodzą nowi...
  16. Azulena

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    Samo założenie takich gier jak Elvenar i Forge of Empires, niesie w sobie "zapowiedź końca" . ;) Gram już 6 lat w grę, która praktycznie nie ma końca, nie ma w niej żadnej fabuły lepszej czy gorszej, a serwerów aktualnie jest chyba 24 i nie zapowiada się, aby to było wszystko.. ;) Gra ma...
  17. Azulena

    Zielony Zakątek

    Nie powtarzałam zaproszenia ponad rok - z tych ogłoszeń na Forum jakoś rzadko ktoś się zgłasza. ;) Ale na wszelki wypadek, gdyby ktoś ten dział jednak czytał, ponawiam. Zapraszamy do Zielonego Zakątka. :)
  18. Azulena

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    @Nusion wiesz, niezwykle miło jest po dłuższej nieobecności stwierdzić, że są rzeczy, które się nie zmieniają. :) :) I to te miłe rzeczy, nie takie, jak na przykład podejście IG do Graczy - też niezmienne, ale tu powiem - niestety... ;) Wielkie dzięki za Twoją pracę. :)
  19. Azulena

    Potwierdzone Relikty za turniej

    Ostatnio na Forum zaglądam rzadko, bardzo lubiana gra (jeszcze rok temu) przestała być tą ulubioną. Aktualnie jestem w trakcie poszukiwań czegoś, co ją zastąpi - ale z tym też jest bardzo kiepsko. Do gry zaglądam częściej, ze względu na Bractwo (to co z niego zostało). Czytam nowości jak już...
  20. Azulena

    Ważne [Komentarze] Święto Plonów

    Na wejściu do gry powitało mnie zaproszenie do sklepu. :( Za to tym razem Inno nie zadało sobie trudu, żeby przygotować jesienną grafikę otoczenia miasta, jak to było w ubiegłym roku. :( Kasa, kasa, kasa... A CZAT nadal nie działa. :(
Do góry