• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Azulena

    Kolor / grafika kwatery robotniczej

    Była już o tym mowa, ale nie odnalazłam zgłoszeń. Wielu Graczy prosi o motywowanie kwatery, jak wiemy. Odnalezienie jej w gęstwie coraz dziwaczniejszych budynków w mieście to spora strata czasu, a chciało by się jednak spełnić prośbę Sąsiada. Wystarczy mała zmiana, aby to było łatwiejsze -...
  2. Azulena

    Nieprawidłowy czas gry ?

    Czy tylko u mnie czas gry rozjechał się z czasem rzeczywistym? Nikt nic nie zgłasza, a u mnie o godzinie 00,50 w grze brak jeszcze 1 godzinę i 8 minut do północy. Nie wiem, czy ja nie dzisiejsza jestem... Zmiana zadania dziennego o północy?? EDIT: Doczekałam właśnie do północy - dopiero...
  3. Azulena

    Naprawione Gra zamilkła

    W grze "wysiadł" dźwięk. Ja mam wyłączoną muzykę, ale dźwięki włączone - nie lubię, całkowitej ciszy. W porównaniu z innymi, to mały błąd - ale jednak ja chcę odzyskać dźwięki gry.
  4. Azulena

    Naprawione "Wystąpił wewnętrzny błąd..." Ponownie.

    Witam, ponieważ sama ustaliłam o co chodzi z tym błędem (u mnie) ponownie piszę temat, ponieważ poprzedni już zamknięty. Występowanie u mnie: - przy odwiedzinach miasta innego Gracza, przy próbie kliknięcia w budynek, Dowód: - po odświeżeniu strony i powrocie do tego miasta, TEN budynek jest...
  5. Azulena

    Co jest pozytywnego w Elve... ;)

    Witam, w wątku o nowej rasie w Elvenar (1 str. na dole), pewien student tak jakby włożył przysłowiowy kij w mrowisko, zarzucając nam między innymi uzależnienie i inne takie.. ;) Kilka osób odpowiedziało, ja również, ale te posty zostaną zapewne usunięte - są absolutnie, całkowicie, nie na temat...
  6. Azulena

    "Nie można przetworzyć informacji"

    Wczoraj po raz pierwszy, dziś po raz drugi: Piszę wiadomość, w pewnym momencie komunikat "Nie można ...." itd wywala grę - a jak wracam co się pojawiło? "Trąbka". Wczoraj już pomyślałam, że to przez to - te dwie czynności w jakiś sposób się blokują, albo co - a dziś potwierdzenie, dokładnie...
  7. Azulena

    Grafika z ewentów do własnego wykorzystania

    @Dragomira mam prośbę o grafikę z obecnego i poprzednich eventów (jeśli jeszcze jest dostępna). Pamiętam, żeby była już taka prośba, szukałam tych postów, ale nie udało mi się odszukać. Pamiętam, że prośba była spełniona. ;) Dlatego zakładam wątek. Szczególnie zależy mi na grafice (tło...
  8. Azulena

    "Wystąpił wewnętrzny błąd..."

    Witam, 1) odkąd zaczął się event, co najmniej raz dziennie mam "Wystąpił wewnętrzny błąd. Spróbuj ponownie później." Po przeładowaniu strony wszystko OK. Nie mam siły pisać o różnych takich, ale dziś w ciągu niecałych 30 minut ten błąd wystąpił już dwa razy. Można się wściec... 2) A jak...
  9. Azulena

    Zadania Cudu K.G.K zastępują zwykłe?

    Witam postawiłam sobie wczoraj Kwitnącą Gildię Kupiecką i byłam baaardzo zadowolona z tego powodu, dokąd nie zauważyłam, że pojawiły się zadania z nią związane, a znikły zwyczajne zadania. Czy tak ma być czy to błąd??? Czy zadania KGK mają zastąpić te zwykłe??? Jest zadanie "Zdobądź 15...
  10. Azulena

    Handel na Arendyll

    Witam, były już o tym rozmowy, nawet szukałam wątków z tym tematem, ale nie znalazłam, więc zakładam nowy. Handel na mojej mapie leży i kwiczy!!! Nawet z prowizją kupca nie ma tego co potrzebuję, a odwrotnie na moje towary nie ma żadnego popytu! Aktualnie jest Turniej, w którym są potrzebne...
  11. Azulena

    Zielony Zakątek

    Witam, zapraszam do Bractwa osoby towarzyskie, nie lubiące grać samotnie, a nie dysponujące nadmiarem czasu na grę. ;) Nasz Zielony Zakątek jest spokojnym miejscem, nie nastawiamy się na "osiągi", nie ścigamy się z innymi Bractwami na wynik, a tym bardziej nie ścigamy się pomiędzy sobą. Każdy...
  12. Azulena

    Kwadratura koła

    Weszłam w erę Orków. Pozytywnie - wreszcie będę mogła zdobyć kilka prowincji, do których zwiad wysłałam już dawno, a Orki mnie zablokowały. A dziś... ręce mi opadły. Mam ochotę rzucić tę grę pomimo mojego Bractwa... Musiałam rozbudować zbrojownię, aby produkować te paskudne Orki. Oczywiście...
  13. Azulena

    Linki do Forum na czacie

    Witam, w moim Bractwie prawie wszyscy pracują, mają mało czasu nawet na grę, nie mówiąc o Forum. Chciałabym czasem coś im przekazać, co wyczytałam na Forum, ale nie chcę na to tracić swojego czasu, czyli kopiować, wklejać do wiadomości, itd. chciałabym podać link: - na czacie - w...
  14. Azulena

    Odrzucone Okienko informacyjne przy budynkach "nieusuwalnych" [17-02-PL2]

    W wątku dotyczącym postulatu o możliwość likwidacji koszar, Moderator Dragomira napisała między innymi: Rzeczywiście, z punktu widzenia zachowania obecnej linii rozwoju gry, ta prosta rzecz dodana do gry nie wprowadzi żadnych zmian. Owszem, ma też pewne konsekwencje dla Graczy, ale komunikat...
  15. Azulena

    Antyczne "cuda" - rozbudowa

    Witam, mam taki "cud" tylko jeden, bo nie wiedziałam, ze będzie mi "zjadał" relikty do bonusowych towarów. Zastanawiałam się nad zburzeniem i poszukaniem informacji o innych "cudach" ale na Wiki znalazłam tylko to: To mi wygląda bardzo podejrzanie, ale chcę się upewnić - czy KAŻDY "cud"...
  16. Azulena

    Azulena wita ;)

    Witam Forumowiczów, Elfów i Ludzi. :) Mam na imię Anna, gram jako Elf - od dziecka zamiłowanie do bajek, potem Fantasy, S-F, itd. ;) Mój nick to pamiątka po pierwszej grze strategicznej, w którą grałam 3 lata od 2011 roku - "Lord of Ultima" od EA. Mieszkam w świecie Arendyll, kiedy weszłam do...
  17. Azulena

    Odrzucone Czytelny podział mapy świata

    W dyskusji o przenoszeniu naszych miast, użytkowniczka Djablica podsunęła mi pewien pomysł swoim postem: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/komentarze-nowa-opcja-przeniesienia-gracza.1644/page-3#post-20025 W tamtej dyskusji wiele osób zauważało, że obecnie nie mamy pojęcia, czy...
  18. Azulena

    Zmiana rasy gościnnej - budynki

    Witam, znalazłam na Wiki to czego szukałam, ale ten górnolotny styl... :p Wolę się upewnić. Czytam na Wiki: Ponieważ budynki znacznie dłużej się buduje niż burzy, proszę o potwierdzenie: - czy po rozpoczęciu pierwszego badania z rozdziału VII Wróżki, mogę zburzyć portal Krasnoludów i inne...
Do góry