• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Kaja20

    Dyskusja o aktualizacji 1.180

    Co z reklamami? Niektórzy mają już ponad miesiąc, reszta dopytuje się kiedy wejdą dla wszystkich?
  2. Kaja20

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Nowe budynki i trochę więcej o Nowym Rozdziale można znaleźć tutaj: https://cavalieridellozombiaco.blogspot.com/p/capitolo-xxi.html#paragrafo1
  3. Kaja20

    Magiczne budynki.

    Dragomira zamiast wypisywać bzdety weź się do pracy. Warsztaty i rezydki (oczywiście magiczne) weszły z aktualizacja 1,13 a orki i gobliny z 1.1o- masa graczy w tym całe nasze bractwo już było na tym poziomie. Kupiliśmy magiczne budynki już w VIII epoce. Czy ktoś gdziekolwiek raczył...
  4. Kaja20

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    Cześć:) Dziękuję Nomak za info o eventach. O wiele łatwiej jest go zrobić, jak zna się treść. Pozdrowienia
  5. Kaja20

    Przeniesienie graczy na mapie świata

    Witam. Ja nie zostałam przeniesiona, dodano do nas nowych graczy. Są również wśród nich gracze nieaktywni.
  6. Kaja20

    Witam

  7. Kaja20

    Witam

    Witam wszystkich forumowiczów! Proszę nie sugerować się nickiem, jestem dużo starsza. Podobno kobieta nie zdradza lat, więc powiem tylko, że jestem babcią.Właśnie mój nick wziął się od imienia mojej najmłodszej wnusi, zaczęłam grać w Elvenar krótko po jej narodzinach (a ma już 9 miesięcy). :)...
Do góry