• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Raczej aktualne, problemem jest brak możliwością "spalania" reliktów T1 ( bo cuda juz nie używają reliktów tylko fragmentach i katalizatorach) Tak wiec te sławetne 140% ( 25 reliktów) bedzie sie powiekszac. T2 i T3 da sie spalic robieniem Karmy za dane Tx. W zwiazku z tym sugeruje robic...
  2. Towary wzniosłe +3

    Nie ma potrzeby, zwłaszcza jak masz Piramide. Ja po rasie pakuje nawet T3, 2 tyg (start Beta) wystarcza mi na odbudowe po 1M wzniosłych ( oczywiscie z Miejscem Spoczynku)
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Chciałbym zauważyć ze beda zaklęcia zmiany artefaktu na Feniks Zmierzchu czy inny ( 1:3 ) to tez warte uwagi
  4. Padły serwery

    Trwało z 20min
  5. Padły serwery

    Od 11 pojawia sie "Błąd" - Ups, coś poszło nie tak! Android 14 oraz PC Firefox 121 "Bład serwera" na 15/31
  6. Oficjalne informacje z Discorda

    Ale sie spiesza, trzeba na czasówkach podbic do 35lvl ( Otchań Hale Ruiny Miejsce Spoczynku i Wieże Valoryjska) i Bastion Ci którzy go maja na niskim poziomie
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    To bonus z Żrodel Mlodosci - tak ma zostać, nawet wzmocnią
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Przeliczyłem 19 moich zbrojowni(zredukuje do 15 - (kultura +700K na -100K) z max bastion i grzybki. Czas produkcji wojska spadnie mi z 37h na 26h - czesciej karma w brunatnego
  9. Iglica Wieczności 3D

    Zapraszamy 3 miejsca
  10. Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Tawerna o 66% przyspiesza zwiad prowincji przez to możesz zdobyć wiecej pkt turniejowych
  11. Dyskusja o rozdziale 21

    Koledzy jak pamiętam XIX to też mi poszlo z 2k no i miałem 60% (12 kulturek) wzmocnionych chyba na 300 dni akurat do kolejnej rasy. Obecnie posiadam podobna ilość i x2 czaru zasobow
  12. Dyskusja o rozdziale 21

    Po 9 na 4lvl
  13. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    uuu spore zmiany, te x8 i x9 nieukłande
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Podasz wymiary mag rez i warsztatów ( i koszar) bo to na poczatek
  15. Dyskusja o aktualizacji 1.179

    U mnie 18 do 8. Koszary 15 miałem od początku dzięki Bractwu. I Dorobiłem po 1000 odzialow strzelcow I magow
  16. Dyskusja o aktualizacji 1.178

    Zmigrowali tez Iglicówki do 5/6 rozdziału. T3 ( i ich relikty) zwiekszaja trudnosc ( od tego turnieju i nastepnej Iglicy). To tez oznacza ze XXI lada moment- to był bloker
  17. (?) Ilość budynków z eventów czyli skąd wytrzasnąć fragmenty zaklęć?

    Mi wpadło 11 wielkich festiwali 4x4 -> 960 Fragmentów każda. Na 30 dni to nie za dużo. Bibliotekę mam 1 ( resztę przepalilem dawno temu). Obecnie przepalam co dzien 5x3pw z cudakow
  18. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Tylko na co mamy wydawać te diamenty? Ekspansje drogie i zwiększają koszty walki, Ewolucyjnych już mi wystarczy( a jeśli kolejny rozdział będzie zależało od rezydek to część spakuje). Z Arki + 2 Rude pandy mam kupę Katalizatorow, budynki eventowe przepalam na fragmenty. Pozostaje mi jedynie...
  19. Elvenar Global League

    W stali zrobiliśmy 590K z marszu:-)
  20. Dyskusja o aktualizacji 1.175

    A na Beta już jest ta wersja? Chyba nie za bardzo, paczki kapeluszy pojawiły się przed startem Eventu :)
Do góry