• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Support który olał moje zgłoszenia graczy łamiących regulamin

    Tak jest wyższa instancja mieści się w Brukseli, musisz napisać do Fransa Timmermansa on lubi takich jak Ty - Pod .....aczy :mad::confused:
  2. Wolne miejsce w bractwie

    Bractwo Simul czyli Razem poszukuje aktywnego gracza z bonusem na pyłek - ze swojej strony oferujemy świetną atmosferę,wesołą,aktywna i zgraną ekipę - 10 skrzynek w turniejach,wysokie miejsca w PB , pomoc w rozwoju miasta. Szukasz grupy ludzi która wzajemnie się wspiera i sobie pomaga...
  3. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.2

    Skończony - budynek stoi :):)
  4. Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Witam Ja straciłem około 8000 populacji i ponad 20 000 kultury - z kulturą zostałem na plusie gdyż miałem jej ponad 50 k z populacją minus 3 000 - ale spokojnie już wychodzę na prostą jutro będą już tylko plusy - jeszcze potrafię takie zmiany zrozumieć, gdy mają one rozwiązać problemy z...
  5. Rebalans

    Cześć Postaram się Tobie odpowiedzieć prosto i szybko. Kończę właśnie Żywiołaki - Górskie Hale mam na maksymalnym poziomie - czyli 25 - dają mi one 336 procent do produkcji towarów i 22247 dodatkowej populacji - gdybym ich nie miał - moja populacja by wynosiła minus 5247 - więc aby uzupełnić...
  6. Naprawione Nie działa przycisk wylogowania

    Potwierdzam,brak możliwości wylogowania,ponadto , od wczoraj nie można wejść na mapę świata, - w moim bractwie - dotyczy to też części graczy, niektórzy mają tą samą sytuację co ja , inni tylko jeden z tych problemów.
  7. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Opowiadasz kolego bzdury,a wyciągasz wnioski na mój temat nie mając zielonego pojęcia o czym piszesz :) Chcę Cie uspokoić że jednak wiem o czym piszę - w przeciwieństwie do Ciebie - chcę Ciebie też poinformować iż mam swoje bractwo już jakieś 1,5 roku , sam gram nieco dłużej, - co więcej...
  8. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Witam Jak dla mnie to wreszcie przygody zaczynają nabierać sensu - widać że wzrasta rola zróżnicowanych bractw, tak samo zaczynają być ważni gracze wysoko rozwinięci jak i gracze na niskich poziomach. Jak już wiadomo gracze z ery żywiołaków nie mogą robić produkcji dwu dniowych w manu pierwszej...
  9. Pożegnanie.

    Jakub jak dla mnie to - nie wracaj
  10. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    I o to mi chodziło, to wiele wyjaśnia :) dzięki
  11. Ważne [Komentarze] Przygody Bractw!

    Witam Mnie interesuje to, jak będzie rozwiązana sprawa rywalizacji bractw? czy wymagania dla bractw nisko rozwiniętych będą takie same jak dla bractw z top - czy bractwa z top nie zdominują tej rywalizacji ? - i tylko one będą dominować w rankingu bractw? a co za tym idzie zdobywać wszystkie...
  12. To nie błąd Gra nie działa?

    Po 1,5 godziny prób udało mi się zalogować , pytałem w bractwie o w/w problem, dostałem info ze dzisiaj nie mieli problemów z zalogowaniem,ale wczoraj wieczorem kilka osób miało ten sam problem, na tą chwile sprawa już nieaktualna
  13. To nie błąd Gra nie działa?

    Witam Dzisiaj od samego rana gra nie działa, nie wyświetla się żadna strona, żaden link związany z grą, to samo z suportem i wszystkim co związane z InnoGames, jedyne co mogę zrobić to wejść na forum. I taka sytuacja jest na każdej przeglądarce, wszystkie inne strony internetowe działają...
  14. Rekrutacja do Bractwa

    Królestwo Wolnych Miast to 25 niezależnych państw-miast znajdujących się w świecie Elvenar. Każde z Wolnych Miast włada pewnym otaczającym je obszarem, w tym małymi miastami i wsiami. W Królestwie Wolnych Miast panują surowe zasady i wymagania. - min.5x lapki w tygodniu -systematyczny rozwoj...
  15. Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Zadymka

    Witam Podam swój przykład. 100 zadań skończyłem przed świętami, zostały mi tylko nagrody dzienne i jestem na 100 procent pewien że zdobędę 3 nagrodę główna, bez wydawania realnej kasy. Dzisiaj 11 dni do końca zadymki, trzymałem na ten dzień płatki bo zależało mi na dzisiejszym budynku...
  16. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.17

    No i pozbawiliście mnie możliwości inwestowania w grę, kupowałem diamenty które wydawałem na ekspansję premium, ( z mojej strony to była forma podziękowania za grę, która musi na siebie zarobić) ale po aktualizacji skok kosztu ekspansji premium z 1600 diamentow na 5600 to z Waszej strony strzał...
  17. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Przebudowa systemu walk

    Witam wszystkich Na początku chcę zaznaczyć ze jestem nowym graczem, gram dopiero 2,5 miesiąca. świat Winyandor , i tą aktualizacje rozumiem w ten sposób. Mój etap gry to końcówka aktu IV , ale odkrytych prowincji w 90 procentach poprzez walki z minimalnymi stratami mam do rozdziału VII...
Do góry