• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. blackheart139409

    Uwaga na tego gracza

    Witam, Jeśli chcecie mieć spokój,bez spamu i chamskich odzywek to nie przyjmujcie tego gracza Lord Spamer do swoich szeregów. Gracz ten spamuje w wiadomościach i wyzywa oraz nie chce dostosowywać się do zasad . Akurat jest przygoda ,a gracz ten tylko przeszkadzał i jeszcze mego zastępcę...
  2. blackheart139409

    Żywiołaki

    Hej, mam pytanko. Ukończyłam ten rozdział i robię sobie teraz na spokojnie wszystkie zadanka z nim związane.Pojawiło się zadanie: Opracuj archeologię. Moje pytanie brzmi: skąd ja mam to niby wziąć,chyba,że to jest zadanie z przyszłego nowego rozdziału. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odp:)
  3. blackheart139409

    Zapytanie o przygodę

    Hej,czy ktoś z was orientuje się czy będą w tej edycji odznaki na gildię strażników,wór monet? Bo nie ma na to zadań a spis odznak jest w przygodzie,które są potrzebne.
  4. blackheart139409

    Naprawione co z serwerem winyador???

    Witam,dlaczego serwer Winyador nie działa???
  5. blackheart139409

    Duplikat Kupiec

    Nie wiem czy coś było pisane na ten temat,ale napiszę . Moim zdaniem dobrym pomysłem byłoby wprowadzenie przy dawaniu ofert- znacznika ile danej oferty chcę dać.Wkurza to,że chcę np.zamieścić mniejszą ilość towaru ,np:500 sztuk m.pyłu po 8x i trzeba każdą ofertę osobno klikać,a tak by się...
  6. blackheart139409

    Naprawione Błąd świata

    Mam pytanie,czy wy też macie problem z wejściem na świat Winyador?Dwa działają,na tym występuje błąd krytyczny:(
Do góry