• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Sherab

    Pkt rankingowe z Antycznych Cudów

    Cześć Gram od listopada 2016. Starałem się nie marnować PW. Wszystko szło w technologie i potem w Antyczne Cuda (AC). Od sierpnia 2018 jestem w bractwach, które tydzień w tydzień zdobywały 10 skrzynię w turniejach. Dodatkowo stawiam te wszystkie czasowe budynki z eventów które dają PW. Cały...
  2. Sherab

    Szybki Bonus - zysk portalu 25%

    Witajcie W szybkich bonusach mam coś takiego - Zysk Portalu 25%. Wiem jak to działa ale chyba coś przeoczyłem i nie pamiętam w jaki sposób można było / można będzie to zdobyć. Czy ktoś wie / pamięta? Pozdrawiam
  3. Sherab

    To nie błąd Nagroda w evencie a era badań

    Witam Parę dni temu zacząłem event walentynkowy. Byłem wówczas w IV erze gry. Niedawno wszedłem do V ery ale parametry tych 2 budynków będących nagrodami - nie zmieniły się. Dodam, że jestem w trakcie eventu i jeszcze tych budynków nie zdobyłem.
  4. Sherab

    Naprawione Znikające zwiększenie zasobów z reliktów

    Felyndral - wczoraj parę minut po turnieju zacząłem zbierać 3h produkcję i widzę, że z manufaktur zamiast tych 200 kilkudziesięciu jest raptem 50 kilka. Zaglądam do Ratusza a tam wszędzie zero procent zwiększenia produkcji. Zapytałem się na forum bractwa i inni mieli podobnie. Potem wróciło do...
  5. Sherab

    Naprawione Błąd nazwy produkcji kryształu Mały sokół

    W angielskiej wersji jest Small Flacon czyli Mały flakon, flakonik itp. Ktoś pewnie zrobił błąd w angielskiej nazwie i z flacon powstał falcon czyli sokół co jest błędem.
  6. Sherab

    To nie błąd Błędna nazwa w Koszarach

    Szkól - nie słyszałem o takim słowie. Powinno być "Szkol"
Do góry