• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Salvea

    Strzał w kolano?

    Czemu tak popsuli tą grę?? Te ostatnie zmiany w ogóle bez sensu. Tak się nie da grać. Czyżby koniec tej gry??
  2. Salvea

    Rekrutacja na becie

    Przyjmę kilku prężnych graczy na becie w bractwie >>Polskie Bractwo<<
  3. Salvea

    Korzyści - Perki

    Czy te perki wpadają tylko poprzez łapkowanie??? Czy również w inny sposób??? Bo zauważyłam, że tylko poprzez łapkowanie uczestników bractwa.. Czy ktoś ma inne informacje??
  4. Salvea

    Brak wyświetlania Rankingów turniejowych // Podgląd turnieju

    Też tak macie, że nie otwiera wam się podgląd na wyniki turnieju??? Tylko: "Ładowanie danych, proszę czekać ..." Kurcze czy zawsze coś muszą spierniczyć w tej grze?? edytowano//Urdur
  5. Salvea

    Przygody Bractw

    Kiedy zaczynaja sie przygody bractw?? Wszyscy myśleli, ze dzisiaj..
  6. Salvea

    Wymagany limit do kolejnej ekspansji???

    Czy zwiększony zostanie wymagany limit do kolejnej ekspansji??? Bo to co zrobili teraz to kompletnie bez sensu. Zwiększyli tylko o jedną ekspansje. Nie wiem czy jest sens dalej grać jeśli tego nie podniosą...
  7. Salvea

    Zniknęły wiadomości

    Mojemu współtowarzyszowi w grze zniknęły wszystkie wiadomości i te stare i te przychodzące.. Widać, że przychodzą ale w środku jest pusto,, Co robić??
  8. Salvea

    Spadek produkcji manufaktur bonusowych

    Zauważyłam ostatnio, że spadła mi produkcja desek w manufakturze drewna /15 poziom/ jest to moja produkcja bonusowa. Na niższych poziomach produkcja była wyższa a teraz jakoś spadła.. Dlaczego??? // Czy ktoś wie ile najlepiej mieć manufaktur bonusowych?? Czy ich ilość nie przekłada się na...
Do góry