• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. jakub357

    Dyskusja o nowym rozdziale - Potęga Muzyki

    Czy opłaca się stawiać Tawernę Zwiadowców w kontekście turniejów/ iglicy? Proszę, niech ktoś przypomni jak to się ma z ilością podbitych prowincji a wzrostem wymagań turniejowych...
  2. jakub357

    Zakończony Złóż życzenia naszej grze! - etap drugi konkursu

    Życzę aby gracze czerpali z Elvenar wszystko co najlepsze, bo Elvenar to nie sama gra ale ludzie którzy ją tworzą. Życzę zatem wspaniałego rozwoju gry, stabilnych aktualizacji i zbalansowanej polityki projektu. Życzę polskiemu Zespołowi owocnej i satysfakcjonującej pracy. Życzę graczom tego...
  3. jakub357

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Beznadziejny budynek końcowy, zgadzam się z przedmówcami - przerobiony płonący basen, który jest nieopłacalny. Budynek również nieciekawy wizualnie, zakładając spodziewaną animacje machania skrzydełkami w kierunku fioletowego dymku. Nawet jeśli nagroda główna aktualnie budzi wątpliwości, może...
  4. jakub357

    Dyskusja o aktualizacji 1.165

    No cóż, to do nowego roku 2023! Życzę wszystkim spokojnych, przyjemnych świąt w otoczeniu najważniejszych osób :)
  5. jakub357

    Dyskusja o wydarzeniu Zimowa Magia

    Ten zmniejszony rozpad 5% jest odejmowany od domyślnych 10%? Innymi słowy, czy przy rozpadzie 10%, z takim budynkiem wartość rozpadu będzie wynosić 5%? Oraz, jak ma się cud związany z rozpadem na 30 poziomie, gdzie wartość rozpadu to 2%; to czy nic nie produkując będzie przybywać danego surowca...
  6. jakub357

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    No ja nie mam zbadanego żadnego nieobowiązkowego powiększenia oddziału. Zwiększa straty turniejowe i stąd nieopłacalność. Rozumiem, że teraz należy to poddać weryfikacji pod kątem kociołka. Jestem ciekaw co kto uważa w tej sprawie.
  7. jakub357

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czyli do kociołka, nieszczęsne powiększenia oddziału też trzeba badać za dyplom w rozdziale?
  8. jakub357

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Byłem nastawiony na zbieranie kotków i odpaliłem popielatego, a załapałem się na styk do Złota. Jednak rozumiem, że dla Ciebie było łatwo zdobyć tę ligę i stąd uważasz, że mało osób walczyło. Zostaje przy moim zdaniu, że ponad 280 kotków to niemało. A wyjaśnij mi proszę dlaczego uważasz, że...
  9. jakub357

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    @Tarczel na s3 Złoto było od trochę ponad 280 kotków, czyli już przy drugim okrążeniu budynku ewolucyjnego. To wcale niemało. Mi avatar laleczki voodoo nie przypadł do gustu. Chociaż cieszę się, że avatary są urozmaicane i wychodzą różne, to dobry kierunek i każdemu spodoba się co innego :)
  10. jakub357

    Błędy serwera

    Czasem wywala serwer i nie da się chwilę zalogować. To nie są problemy z siecią użytkowania. Wyskakuje taki komunikat:
  11. jakub357

    Zakładka budynków na nowsza wersja.

    Teraz jest miodzio :)
  12. jakub357

    Marnowanie zaklęć

    Nawet jeśli magazyn jest pełen, dalej można używać Zysku Portalu. Przy szybkim klikaniu marnuje się nawet po kilka portalówek. To samo jest z innymi uzupełnieniami, jak monety i zasoby. Co innego dopełnić skarbiec do pełna, gdy wykorzystuje się tylko część uzupełnienia, a co innego gdy zaklęcia...
  13. jakub357

    Inwentarz Zaklęć

    Opcja szukajki jest koniecznym usprawnieniem i załatwia z grubsza sprawę. Zwłaszcza jak stawia się wiele Wzmocnień jednostek 3x3. Natomiast Twój pomysł @RedHulk ma dobrą intencję i jest dobrym kierunkiem myślenia, tylko forma wykonania jawi się jako utrudnienie. To już jest osobny pomysł od...
  14. jakub357

    Dyskusja o złośliwej terapii (Halloween)

    Event ma intrygującą grafikę okna ładowania gry. Cieszę się, że artyści zaryzykowali i dodali więcej grozy, mrocznego klimatu. Uważam to za słuszne urozmaicenie kierunku opowieści. Sama nazwa wydarzenia już ma pazur No sążne świeczki kapiące parafiną, dynie z porozdzieranymi grymasami, uwielbiam...
  15. jakub357

    Błąd gry przy masowej produkcji

    Przy próbie rozpoczęcia produkcji, chociażby w budynku rasowym Wytwórca bębnów, wyskakuje poniższy komunikat: Błąd ten występuje już od dłuższego czasu i trzeba odświeżyć kartę przeglądarki z grą. Postanowiłem coś z tym zrobić, a takiego tematu nie widzę, i stąd zgłoszenie. Następnie, po...
  16. jakub357

    Dyskusja o przyspieszeniu rozdziałów.

    A może jakiś upominek dla graczy w starszych epokach? To by było na miejscu, moim skromnym zdaniem, w tych trudnych czasach zmian i inflacji... Taka ekspancja premium troszkę zwiększyłaby moje poczucie stabilności przy tych zmianach w grze
  17. jakub357

    Dodanie opcji PVP

    Temat był wałkowany i podobno nie spełnia założeń tej gry, a stąd ma wynikać unikatowość Elvenaru. Do walk pvp jest na rynku, no powiedzmy, sporo produkcji. Jednak z drugiej strony, system walk manualnych ma niewykorzystany potencjał. Miały być ala herosy a wyszło shallow Maryli R. Jak grota...
  18. jakub357

    Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród

    Jeśli mam ujawnić, jak chciałbym żeby to wyglądało według mojej wizji, to skróty klawiszowe byłyby w każdym możliwym miejscu. Uważam, że drobne elementy wpływają na całokształt i diabeł tkwi w szczegółach. Skoro zależy nam na najwyższej jakości rozgrywki, to takie kosmetyczne pierdoły też są...
  19. jakub357

    Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej

    Proszę osoby zainteresowane ulepszeniem systemu motywacji, o oddanie głosu również w wątku ,,Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród" w TYM temacie.
  20. jakub357

    Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród

    Dowolny przycisk dla akceptacji skrzynki nagród z motywek. Pomysł jest rozwinięciem ulepszenia systemu POMOCY SĄSIEDZKIEJ, poruszonym w wątku ,,Skrót klawiszowy do pomocy sąsiedzkiej" TUTAJ Naciśnięcie dowolnego klawisza na klawiaturze, lub dowolnego miejsca myszką na ekranie gry, zamykałoby...
Do góry