• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Connroy

    Bractwo X Legion zaprasza aktywnych graczy!!

    Po wiosennych porządkach mamy 5 miejsc do obsadzenia. Bardzo preferujemy aktywnie udzielających się graczy (pomoc sąsiedzka, handel, udział w turniejach i przygodach bractw) Ostatnio otwieramy 7-8 skrzynek w turnieju i chociaż to nie dużo to daje niezłego kopa z rozwoju. Początkującym graczom...
  2. Connroy

    Odrzucone Więcej rang w bractwie i nie tylko...

    Proponuję wprowadzenie przynajmniej 6-7 rang w bractwie co ułatwi jego efektywniejsze zarządzanie. np: Arcymag Mag Ambasador Rezydent Towarzysz Nowicjusz/Rekrut Obserwowany Do tego oczywiście możliwość podglądania ostatniego logowania-aktywności każdego gracza przez arcymaga i możliwość...
  3. Connroy

    Prośba do adminów

    Czy dało by przenieść moje miasto w inną lokalizację gdzie graja aktywni gracze zbliżeni z moim poziomem lub nawet bardziej zaawansowani na 3-cim serwerze (Felyndral)? Tu gdzie jestem ugrzęzłem i nie mam z kim wymieniać się surowcami z 3 poziomu i stoję jak ten kołek z rozwojem i aktualnym...
  4. Connroy

    To nie błąd Zginął mi 1 doradca

    Zginął tzn. mam tylko 1 a w pozostałych dwóch światach mam cały czas dwóch (coś chyba kliknąłem "żeby nie podpowiadał" i nie wiem jak to teraz przywrócić ? Login - Connroy Świat 2 Winyandor
Do góry