• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Tajniakos

    XXI Rozdział - Brak zaliczenia zadania

    Witam. w XXI rozdziale jest zadanie na rozbudowę Koszar do 43 poziomu. Po rozbudowie zadanie nie zostało zaliczone i nie można przejść do kolejnych zadań.
  2. Tajniakos

    Błąd w przydzielaniu pkt korzyści w iglicy

    Witam po rozpoczeciu iglicy i po dodaniu pkt korzyści nasz stan pkt wyszedł na minusie a 120pkt wiecej zostało dodanych do iglicy. Wygląda to mniej więcej tak:
  3. Tajniakos

    PB Odznaki wchodzą w nieodblokowany Punkt Orientacyjny

    Jak w temacie :)
  4. Tajniakos

    Jedno klik w budynkach z kolejką produkcji

    Wszyscy wiemy jak dużym udogodnieniem jest dla nas uproszczone nastawianie produkcji jedno-klikiem w Manufakturach i Zbrojowniach dlatego moim pomysłem jest pójść o krok dalej i umożliwić taką samą opcję w budynkach z kolejką produkcji czyli w Akademii Magii, Budynkach szkolących wojsko oraz w...
  5. Tajniakos

    Dyskusja o Wiki

    Myślę, że od takich informacji jest nasza wikipedia. Tam kto chce znajdzie te wszystkie informacje. Nie widzę powodów aby to kalką przenosić do gry co dodatkowo by obciążyło serwery. Jakby nie było to tych budynków jednak jest sporo. Jak na razie to tylko luźna dyskusja bo ankiety jak nie było...
  6. Tajniakos

    Naprawione Błędy w kupcu

    Wersja gry: v1.132 - html5 (2021-06-25 14:25) Świat gry: S3 Przeglądarka + wersja: Google Chrome. Wersja: 90.0.4430.93 (64 bity). System operacyjny: Windows 10 Profesional, x64 Nazwa konta: tajniakos Rozdział: 18 Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 1/5 (1/5 = zdarzyło się raz; 2/5 = zdarza się...
  7. Tajniakos

    Naprawione Błędy w iglicy

    Wersja gry: v1.132 - html5 (2021-06-24 15:20) Świat gry: S3 Przeglądarka + wersja: Google Chrome. Wersja: 90.0.4430.93 (64 bity). System operacyjny: Windows 10 Profesional, x64 Nazwa konta: tajniakos Rozdział: 18 Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 1/5 (1/5 = zdarzyło się raz; 2/5 = zdarza się...
  8. Tajniakos

    Błąd tłumaczenia na wiki

    Na Wiki w dziale: https://pl.wiki.elvenar.com/index.php?title=Budynki_produkcyjne_Ducha_Wsp%C3%B3%C5%82pracy#Centra_.C5.BBywio.C5.82.C3.B3w wkradł się mały błąd :)
  9. Tajniakos

    Okno powiadomień z dwiema zakładkami

    W związku ze zmianami w kupcu od XVIII rozdziału oraz zmianą systemu handlu, mam propozycję aby okno powiadomień od momentu rozpoczęcia gry rozbito na dwie zakładki- >>>>Pomoc sąsiedzką oraz Pomoc handlową.<<<< Mogło by to wyglądać mniej więcej tak: Nowy system wymiany towarów wznoszących...
  10. Tajniakos

    To nie błąd Błędne wskazanie opracowania technologii badania.

    Wersja gry: v1.128.5 - html5 (2021-05-10 7:20) Świat gry: S3 Przeglądarka + wersja: Google Chrome. Wersja: 90.0.4430.93 (64 bity). System operacyjny: Windows 10 Profesional, x64 Nazwa konta: tajniakos Rozdział: 18 Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 2/5 (1/5 = zdarzyło się raz; 2/5 = zdarza się...
  11. Tajniakos

    Brak tłumaczenia

    W powiadomieniach brakuje tłumaczenia o ściągnięciu z kupca oferty wzniosłego towaru z 18 rozdziału
  12. Tajniakos

    Zmiana w brzmieniu 7pkt regulaminu działu

    Czy jesteś za zmianą treści pkt 7 Regulaminu działu Pomysły i Propozycje w brzmieniu: 7. Temat z pomysłem musi zawierać ankietę anonimową, jednokrotnego wyboru, nieograniczoną czasowo. Ankieta musi umożliwiać oddanie głosów zarówno popierających dany pomysł jak i przeciwnych. na pkt w brzmieniu...
  13. Tajniakos

    Zmiana w Regulaminie

    Czy jesteś za zmianą treści pkt 5 Regulaminu działu Pomysły i Propozycje w brzmieniu: 5. Szanuj pracę innych - nie podoba Ci się pomysł? Napisz dlaczego, powiedz, jak Ty to widzisz, jak można to ulepszyć czy dopracować. Krytyka powinna być konstruktywna. na pkt w brzmieniu: 5. Szanuj pracę...
  14. Tajniakos

    Zerowe Wiadomości

    W skrzynce odbiorczej zaczynają się u mnie oprócz niechcianego spamu pojawiać się puste wiadomości. Wygląda to mniej więcej tak: Wyjście i ponowne wejście nie naprawia problemu. Problem znika dopiero po relogu gry.
  15. Tajniakos

    Powracające Wiadomości

    W związku ze zmianą dotyczą powrotu wiadomości po odnowieniu wątku przez członków bractwa mam propozycję bez, której nie wyobrażam sobie tej funkcji, którą na siłę się nas "uszczęśliwia" Proponuję aby to gracz decydował, która wiadomość może do niego wrócić. Dlatego w momencie wciśnięcia...
  16. Tajniakos

    Magazyn Odznak PB

    Zanim zgłosiłem ten pomysł przejrzałem bieżące dyskusje i tematy dotyczące zgłoszonego zagadnienia jak i te archiwalne pomysły zgłaszane już jakichś czas temu w poniższych wątkach: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiana-w-przygodach-bractw.2819/#post-34648...
  17. Tajniakos

    Zakładka kupca z poziomu mapy

    Opcja dodania zakładki kupca z poziomu mapy szczególnie przydatna w czasie trwania PB połączonych z turniejem. Wiemy jak frustrujące potrafi być wielokrotne cofanie się z mapki do miasta po zdobyciu czaru do odznak zdobytych w turnieju. Dodanie takiej opcji nie powinno być kłopotliwe dla...
  18. Tajniakos

    Naprawione Znikające budynki w mieście

    Wersja gry: v1.111.2- (903B701) 2020-08-20 (09:42) Ludzie lub elfy: Elfy Przeglądarka:Google Chrome Wersja 84.0.4147.125 System operacyjny: Windows 10 Odtwarzalność: 5/5 Tytuł zadania: (jeśli dotyczy) Obecna sytuacja: Miasto znika, gdy poruszam się po ekranie. Oczekiwana sytuacja: Stabilne...
  19. Tajniakos

    Turniejowy Rekord Świata

    Jestem pod wielkim wrażeniem tego co dokonało się dzisiaj na S1 :) Nasz kolega @chris07070707 zrobił coś czego jeszcze nikt na żadnym serwerze nie dokonał . Ustanowił nowy Turniejowy Rekord Świata z okrągłym wynikiem 30.000pkt. Aby dokonać tego wyczynu Stoczył 2.688 walk na 112 prowincjach na...
  20. Tajniakos

    Naprawione Błąd logowania w aplikacji po aktualizacji.

    @jarq na tablecie z androidem pokazuje mi się komunikat "Czegoś brakuje. Sprawdź połączenie z internetem. Resetowałem router, problem nie znika. Komunikat na tyle upierdliwy, że nie chce mi się dać zalogować na betę :) Edit: Z tego co widzę sytuacja nie dotyczy iphona.
Do góry