• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o Letnim Przesileniu

    zgadzam się co do kolejności zadań, byłoby łatwiej gdyby kolejność była inna - natomiast co do Forge of Empires mam akutat zupełnie odmienne zdanie, zaczęłam tam grać i gdy doszłam do momentu ze szubienica poprawia nastrój zrezygnowałam, dla mnie umieszczanie szubienicy w mieście to absurd i...
  2. Dyskusja o Letnim Przesileniu

    Mnie nie podoba się tylko jedno, nagrodą główną (co drugą) jest możliwość ewoluowania budynku - ale co z tego skoro to pasuje tylko do Stonehenge a nie można ewoluować tym Feniksa, moim zdaniem ewoluowanie powinno pasować do wszystkich tego typu budynków i niech każdy sobie sam decyduje na czym...
  3. Loteria odpowiedzi tydzień II

    9 topiony serek Hadol
  4. Loteria odpowiedzi tydzień I

    podpłomyki 13 hadol
  5. Naprawione serwer zaliczył zgon??

    u mnie to samo, wisi na 9/24, anie nastawić produkcji ani nic ... tragedia ... :(
  6. Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Przemarsz Stad

    Wydawało mi się że sobie dobrze radzę, faktycznie miałam rację - wydawało mi się, ten event jest dla mnie za drogi, uzbieranie kilku tysięcy klejnotów czy eliksirów jednak nie jest takie proste, a potem zamiast zainwestować w badania to wymieniam te dobra na buraki ... wariactwo, do końca...
  7. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    hmm ... kultury nigdy za wiele ;) jestem na tym etapie gry że się cieszę z nowych tego typu budynków tylko czemu one są tak potwornie duże ? czy to sposób na wymuszanie kupna diamentów aby móc dokupić kawałek niezbędnej pod budowę przestrzeni ?
  8. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    klikam u sąsiadów a oni u mnie ale dostaję jeden prezent, najczęściej to jakiś relikt a nie trzy skrzyneczki ... o rety ... kiedy ja to rozgryzę wszystko ?
  9. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    dziękuję agafi, ale ja mam możliwość tylko zrobić w budynku "czary mary" , o turniejach dopiero co przeczytałam na forum a o motywacji nie wiem nic, no przynajmniej o tej ;)
  10. Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.1

    zadanie 17, do tego prawie dotarłam, zdobądź zaklęcie moc zasobów x2 czy też mam zdobyć dwa zaklęcia moc zasobów? mało precyzyjne to dla mnie ...
  11. dzień dobry :)

    mój świat to Felyndral
  12. dzień dobry :)

    Gram już dwa miesiące albo dopiero dwa ;) i dalej wielu rzeczy nie rozumiem, napisałam na pw do kilku graczy, żaden nie odpowiedział, dziwne obyczaje ;) chętnie bym skorzystała z rad i pomocy gracza który się w tym świecie lepiej niż ja czuje. Jednym słowem szukam guru, mentora, opiekuna albo...
Do góry