• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. MetamFetamina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Interesująco się zapowiada. Aktualny rozdział jest mega męczący dla mnie. Te ilości towarów do wyprodukowania odbierają chęć gry...
  2. MetamFetamina

    Dyskusja o aktualizacji 1.99

    W aktualizacji 1.96 aplikacji wprowadzono wyłączenie animacji dla słabszych smartfonów - czy taką opcję można dodać w ustawieniach, żeby każdy mógł sterować? Niestety wykrywanie nie działa zbyt dobrze, mój telefon muli niemiłosiernie w aplikacji... "Budynki - Przywrócono brakujące animacje dla...
  3. MetamFetamina

    Dyskusja o aktualizacji 1.96

    W końcu mogę korzystać normalnie z aplikacji :cool: Nie zawiesza się z każdym kliknięciem. Wygląda na to, że działanie na smartfonach Huawei zostało również przy okazji animacji wyników walk poprawione // Pomyłka, problem wrócił po tym jak napisałem posta...
  4. MetamFetamina

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    No to ładnie polecieli... Pewnie z rok gry żeby ukończyć bez bonusów :D
  5. MetamFetamina

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    Może to ograniczenie to trochę sposób żeby spowolnić grę :) Więc raczej pomysł nie przejdzie. I tak już z bonusami portalowymi jest duużo szybciej. Nie nadążą z nowymi rozdziałami :confused:
  6. MetamFetamina

    co z tą maną?

    Na https://www.elvenstats.com/ masz informacje
  7. MetamFetamina

    Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

    Adrelinina :D Żebyś się chwilę postresował, czy walka wygrana, czy przegrana..
  8. MetamFetamina

    Zgłoszone opcja wyłączenia animacji na apce

    Koniecznie, animacje OUT. Ja na mobilce nie jestem w stanie grać przez te animacje, smarton Huawei P9 Lite. Jak kliknę jakiś zbiór to pojawia się animacja zwieszająca fona na min 5 sekund. I tak z każdym budynkiem. Czasem jak więcej zbiorę to apka się zamyka. O animacji walki turniejowej to...
  9. MetamFetamina

    To nie błąd Animacja po walce (apka)

    Ja to bym dał opcję wyłączenia wszelkich animacji. Od parunastu wersji coraz gorzej działa apka, motywowanie z powiadomień nawet nie wchodzi w grę, bo smartona mi zawiesza na min. minutę, jak się pojawia animacja dodawanych monet + młotków.
  10. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    @Nusion @PMprzemek ok, szukałem czy jest takie zgłoszenie w błędach - nie znalazłem :-)
  11. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    Właściwie to każdy budynek, warsztaty, antyczne cuda, zestawy z wydarzeń
  12. MetamFetamina

    Potwierdzone Zdublowane wyświetlanie aktualnej produkcji

    Wersja gry: v1.75.3-(f557c8d) (2019-03-21 10:34) Świat gry: Arendyll Przeglądarka + wersja: Chrome 73 Wersja Flash Playera: HTML5 System operacyjny: Windows 10 Rozdzielczość ekranu: 1440x900 Nazwa konta: Metamfetamina Elfy czy Ludzie: elfy Powtarzalność: : 5/5 Opis sytuacji: Po najechaniu...
  13. MetamFetamina

    Iglice burzy - Training speed

    W cudzie "Iglice burzy" jest nieprzetłumaczony tekst - "Training speed"
  14. MetamFetamina

    Naprawione Czarna Dziura w mapce PW [18796]

    Apka Elvenar jest znacznie młodsza od FoE, to też trzeba brać pod uwagę. Tak na prawdę wszyscy jesteśmy beta-testerami. Android to multum konfiguracji, nie tak prosto jest zrobić od razu wszystko, żeby dobrze działało.
  15. MetamFetamina

    Naprawione Wielkie Obrusy

    Zawsze sądziłem że w tych "Wielkich obrusach" chodzi o to, że trzeba przygotować wielkie obrusy żeby można było na nich postawić wielkie globusy :confused:
  16. MetamFetamina

    [Żywiołaki] %(targetName)s

    Epoka żywiołaków. Błąd pojawia się w menu budowy budynków, które wymagają połączenia z Portalem Żywiołaków. Potrzebne połączenie: Dowolny kanał połączony z %(targetName)s Screen w załączniku.
  17. MetamFetamina

    Nowe wymagania uczt turniejowych?

    A faktycznie, czyli jak zawsze walczę a nie negocjuję to zbędna mi jest ich produkcja :-) Dzięki
  18. MetamFetamina

    Nowe wymagania uczt turniejowych?

    A tak przy okazji zapytam: czy orki są do czegoś potrzebne w późniejszych rozdziałach gry prócz turniejów? Nie widzę dla nich obecnie zastosowań, a naprodukowałem tego z 50k, nie lubię jak mi ikonka bezczynności miga nad zbrojownią :(
  19. MetamFetamina

    Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

    Mogłoby to zalać rynek setką ofert po pare sztuk towaru...
  20. MetamFetamina

    Ważne [Komentarze] Rebalans najstarszych budynków wydarzeń

    Szkoda cukierkowych drzewek ojca, sporo mi tego wypadło na evencie Trudno, bardzo ułatwiany działania te nagrody, czasem aż za łatwo było, gra nie stanowiła wyzwania.
Do góry