• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o wydarzeniu Powrót Czarowników.

    Pierwszy raz od dawna IG zaproponowalo nagrode glowna ktora wydaje sie byc satysfakcjonujaca dla graczy na kazdym etapie. Jak sa liczone te % w ligach? 100% to liczba graczy na serwerze czy liczba graczy bioracych udzial w evencie ?
  2. Turniejowy Rekord Świata

    Swietne wyniki ! Z jednej strony mozna sie martwic, ze taki wysoki wyniki indywidualny utrzyma sie tylko 3 dni ale z drugiej, przeciez rekord swiata dalej pozostanie na polskich serwerach :cool: Wynik grupowy pokazuje sile polskich graczy, co bardzo cieszy. Mimo zmian w turniejach polscy...
  3. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ciekawie wyglada nowa opcja handlu, ale z finalna ocena wstrzymam sie do czasu az zobacze jak dziala ten system.
  4. Dyskusja na temat Teamu i Forum

    Odbiegajac od tematu edytowania postow, ale pozostajac w temacie limitow czasowych. Obecnie trwa konkurs Wielkanocny @visanna. Celem jest zaraportowanie minimum 5 z mozliwych 10 postow z grafika Wielkanocna. Dzisiaj rano majac czas na te zabawe, miedzy raportem kazdego postu otrzymywalem...
  5. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Zapowiada sie, ze po artefaktach stonehenge w iglicy pojawia sie artefakty syrenki. Na becie w akademii mozna juz wytwarzac budynek.
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    U mnie taka oferta rowniez sie juz pojawila (jakis czas temu, na pewno przed eventem). Mysle, ze nie ma nic wspolnego z wejsciem w nowy rozdzial bo u mnie takie zdarzenie ostatni raz mialo miejsce jakies pol roku temu :D. Tak, tak tyle juz czekamy na 18 rozdzial ;)
  7. Dyskusja o Odrodzeniu Kultu Feniksa

    U mnie juz dwa razy (na 4 mozliwe) pojawila sie opcja 2artefakty + 10 katalizatorow za stary artefakt. Problem w tym, ze mi to jest niepotrzebne i tylko zabira slot w ktorym mogloby wypacs cos bardziej wartosciowego (dla mnie). Zlosliwy ten system :D
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    A wiadomo cos w temacie czy nowe towary (T7-T9) tez sie beda rozpadaly ? Odnosnie zairen, unurytu czy many w rozdziale 18 - duze ilosci mi nie przeszkadzaja, zawsze to jakies wyzwanie . Grunt zeby nie polegalo to na bezmyslnym klikaniu tak jak np w 17: postaw 100 statkow i klikaj w kolko...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Teraz ? :p Jak sobie przypomne klikanie tych statkow.... Jak to mawiaja: lepiej pozno niz wcale. Wielu na tym skorzysta choc pewnie trudniej im bedzie docenic takie usprawnienie. Zdecydowanie zmiana na plus dla wszystkich. :)
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    to raczej latwe to przewidzenia ze beda wymagaly, i to niemalo. Chyba Koval92 juz wstawial konkretne wartosci.
  11. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Obawiam sie, ze jesli IG jeszcze na to nie wpadlo to wlasnie dales im pomysl na niezwykla nagrode w jednym z najblizszych eventow ;) Juz sobie wyobrazm ten szal by zdobyc wszystkie artefakty - bo kto by chcial miec takiego niecalkowiecie pokolorowaneo avatara :D Myslalem ze dolny limit...
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Powaznie? Faktycznie nagroda z kategorii tych must have i teraz kazdy rzuci sie na event:D Tylko patrzec jak zamiast ewolucyjnego bedzie avatar :p
  13. Turniejowy Rekord Świata

    @chris07070707 gratulacje, piekny wynik. Prawdopodobnie to rekord wszytskich serwerow nie tylko polskich :) Ale cos mi podpowiada, ze nie utrzyma sie on zbyt dlugo i za kilkanascie godzin ujrzymy nowy rekord swiata ;) Przypomina mi to troche stare dzieje gdzie @Nusion srubowala rekordy na...
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    I ponownie mamy w watku wiecej "przepychanek slownych" niz tresci merytorycznej. @jarq a moze warto by rozwazyc rozpoczecie Spoilery cz 6? Tu mamy juz 86 stron. Sa rozne podejscia do gry, ale niestety czesto obserwuje sie podejscie ze gracze preferuja jak najlatwiejsza sciezka a szczegolnie...
  15. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Oficjalna wersja wywiadu jest dostepna rowniez na forum czeskim i niemieckim gdyby komus to bardziej odpowiadalo niz czytanie po angielsku ;)
  16. nowy TURNIEJ ELIKSIROW - dyskusja

    @chris07070707 zalaczona grafika jest Twojego opracowania ? chetnie zobaczylbym takie zestawienie dla kazdego turnieju :) Czy te proporcje sa stale miedzy turniejami i kazdy eliksir bedzie mial taka dystrybucje jednostek?
  17. Paport ze spotkania Community Managerów 2020

    I tu mamy pelna zgode. Problem z "narzekaczami" lub "szperaczami" mozna rozwiazc najprosciej przez ich ignorowanie. "Oni" zawsze i w kazdej dziedzinie zycia beda wystepowac. Ale to nie oznacza ze nalezy ograniczac ludziom dostep do informacji bo sa tacy jak np Mighty ktory robil bardzo dobra...
  18. Paport ze spotkania Community Managerów 2020

    Widze ze dyskusja toczy sie dalej, grunt ze w dobrej atmosferze :) Nie ma powodu dla ktorego grzebanie w plikach mialoby dawac jakikolwiek powod do narzekania. Przeciez watek o spoilerach czy chocby watki prowadzonego przez @Mighty Garoth o evenatch to nic innego jak operowanie nieoficjalnymi...
  19. Paport ze spotkania Community Managerów 2020

    mozna by sie zastanowic czy to tylko wrazenie.. Byl taki moment (gdzies jak wypuszczali 12-13 rozdzial?), ze wypuscili filmik w ktorym gosc uczestniczacy w projekcje Elvenar oznajmil, ze to etap na ktorym najwyzsza pora zajac sie czyms innym (oczywiscie to moja subiektywna wolna interpretacaja...
  20. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Ja tez dzisiaj losowalem cala waluta. na pasku zebralem 41 PW (co wpadlo do inwentarza, nawet nie zwracalem uwagi - nastwienie na artefakty). W sumie uzbieralem 7 wiec dwa beda trzeba bedzie liczyc na przygode. Podsumowujac, to tak nieprzyjemnego eventu jeszcze nie bylo. Zdrapka to byl pikus...
Do góry