• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Vorian Atryda

    Oficjalne informacje z Discorda

    Prawie rok minął jak zgłosiłem taką propozycję :) https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/fragmenty-zakl%C4%99%C4%87.6491/
  2. Vorian Atryda

    Oficjalne informacje z Discorda

    Dzięki, w tym badziewiu:mad: to się całkiem nie wyznaję
  3. Vorian Atryda

    To nie błąd Bogini Życzeń

    o północy pokazała się ikonka:)
  4. Vorian Atryda

    To nie błąd Bogini Życzeń

    Nie chcesz nie odbieraj, Twoja wola, ja tam odbieram, nazbiera się więcej to wystawiam w ciągu 30 dni zawsze to kilkaset diasów wpadnie, ale teraz mnie tego pozbawili :confused:, do końca eventu jeszcze chwila została może pokaże się ikonka, a może na koniec wpadnie bez ikonki, zobaczymy
  5. Vorian Atryda

    To nie błąd Bogini Życzeń

    Sama nie wskakuje, po zrobieniu ostatniego zadania powinna pojawić się ikonka do odbioru Bogini Życzeń, u mnie się nie pojawiła, przelogowanie i wyczyszczenie pamięci podręcznej nic nie daje, na urządzeniu mobilnym też nie ma
  6. Vorian Atryda

    To nie błąd Bogini Życzeń

    Po zrobionym evencie nie mam możliwości odebrania Bogini Życzeń, w poprzednim evencie miałem to samo, wtedy ikonka do odbioru pokazała się dopiero po północy
  7. Vorian Atryda

    Sezon Zwycięstwa

    Po zrobieniu 4 dziennego zadania jestem zmuszony restartować przeglądarkę, używam Google Chrome Wersja 116.0.5845.188 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)
  8. Vorian Atryda

    Fragmenty zaklęć

    Parę milionów jest potrzebne aby ostatnie cuda wybudować
  9. Vorian Atryda

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    https://en.forum.elvenar.com/index.php?threads/chapter-21-the-vallorian-legend.18019/
  10. Vorian Atryda

    (?) Ilość budynków z eventów czyli skąd wytrzasnąć fragmenty zaklęć?

    Kiedyś zaproponowałem aby można było w Akademii przerabiać katalizatory na fragment, tak jak można fragmenty na katalizatory, ale nie było żadnego odzewu https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/fragmenty-zakl%C4%99%C4%87.6491/
  11. Vorian Atryda

    Turniejowy ranking bractw

    Ponieważ to jest gra w której głównym celem jest rozbudowa miasta a nie walka, turniej jest tylko jednym z elementów tej gry. Przecież takich gier w których walka jest najważniejsza jest na pęczki. Nawiasem mówiąc jestem pełen podziwu dla tych który się chce przez kilka godzin bez przerwy tłuc w...
  12. Vorian Atryda

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Orientuje się ktoś do kiedy artefakty astralnego będzie można wymieniać w Akademii na księgi?
  13. Vorian Atryda

    Naprawione Błąd w promocjach

    U mnie nie działa, artefakty też
  14. Vorian Atryda

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ma ktoś informacje czy Popielate Feniksy się dodają?
  15. Vorian Atryda

    Fragmenty zaklęć

    W Akademii jest możliwość tworzenia Katalizatorów z Fragmentów Zaklęć, wydaje mi się że przydatna byłaby możliwość tworzenia Fragmentów Zaklęć z Katalizatorów
  16. Vorian Atryda

    Przygoda Bractw

    https://en.forum.elvenar.com/index.php?threads/new-round-of-fellowship-adventures.17309/
  17. Vorian Atryda

    Nowe PB

    Przydałby się jakiś licznik żeby było wiadomo kto z bractwa ile i co wrzucił w czasie całej przygody, myślę że to mogłoby prowadzić do jakiejś rywalizacji
  18. Vorian Atryda

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Nie dobrze, znowu zmiana na gorsze:mad:
  19. Vorian Atryda

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Dzięki za radę, ale doszedłem do wniosku że nie ma sensu, mam to w nosie, rozbuduję cuda swoimi PW, niech tylko jakiś licznik wprowadzą żeby mieć nad tym kontrolę i będzie dobrze. Niech tylko grafiki nie popsują, bo jak ją jeszcze popsują to grę będzie trzeba zmienić.
  20. Vorian Atryda

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Czy ja piszę nie zrozumiale? Może już alzheimera mam ;) 1000 dałem, żadnych zwrotów nie miałem, a 1000 nie mogę dostać tylko 700, czasowa różnica była nawet nie 5 minut, nic w tym czasie nie otrzymałem, może @jarq coś powiesz na ten temat, może to tak ma być, ze większy gracz musi dawać więcej...
Do góry