• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o wydarzeniu Ogród Królowej Wróżek

    Choć nie lubie przychodzić tutaj i pisac.To po prostu temu nie moge się oprzeć... Mamy zbierać "łopaty"??? Serio IG już nie stać na lepsze pomysły??To może po prostu, dać graczą odetchnąć od eventów,przygód itp.? Jestem tu ponad 4 lata i wiele sie zbierało,ale łopaty po prostu rozwalają .... ;)...
  2. Dyskusja o Rozdziale 17 - Kupcy z Unuru

    200 diaksów za Unuryt?Nie za sprzedaż portalu???
  3. Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    @Aslana Gratulacje! :)
  4. Walka wojskiem w Iglicy w epokach III-IX dla poczatkujacych graczy

    Jakiś czas już gram w tym pierwszym,słynnym iglicowym bractwie na s2....Dzisiaj spróbowałam walki po raz pierwszy na malutkim koncie....Bez czytania poradnika... Chriss mnie tutaj odesłał pózniej--- tak jakoś wyszło..:)I dobrze zrobił..Bardzo podobnie to przeszłam ale...Nie do końca.Mysle,że z...
  5. świąteczne / noworoczne postulaty/życzenia. Można dopisywać :)

    A jakaś opcja dla wsi--tak są te gdzie kanały nie istnieją :D?? Zdrowia dla wszystkich!
  6. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    @Nusion Dziękuje za wyjaśnienie:)
  7. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jakie mają być odznaki w wirze?Po 3 w każdym punkcie,tak? A pkt. 4 i 6??Tylko dwie?Czy grafike mi zle wyświetla?:rolleyes:
  8. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    kiki ale przeciez ja nie chce nic konkretnego ;)
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    @jarq to kiedy tego ogłoszenia wypatrywać?Dziś czy po weekendzie?:)Urąb choć rąbka tajemnicy ;)
  10. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    @jarq kiedy przygoda?
  11. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Dziękuje :)
  12. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    Hej Jest gdzieś na jakieś stronce opisany każdy lvl miśka?Chciałabym wiedzieć ile który i czego daje na poszczególnym poziomie.
  13. Dyskusja o Karnawale

    Ktoś wie czy może w któryś dzień będą podwójne flagi??
  14. Problemy z czatem

    Dokładnie tak czat znowu nie działa!!!To już tak na stałe?Ostatnio około 30 września nie działał przez trzy dni,teraz znowu???Nie za często?
  15. Potwierdzone Znowu czat się psuje... [25535]

    @Shannqa Kiedy można spodziewać się naprawy czatu?Już od trzech dni działa jak działa czyli....Nie za długo?
  16. Potwierdzone Znowu czat się psuje... [25535]

    Dokładnie tak z czatem ciągle to samo,nie widac gdy sie coś napisze ani gdy ktoś odpowie..;/Ciągle się trzeba odświeżać niestety nie jest to przyjemne...Nawet to nagminne czyszczenie ciasteczek nic nie daje...Ileż tak można....;/
  17. Potwierdzone Znowu czat się psuje... [25535]

    U mnie to samo...;/Nawet już nie widać gdy ktoś napisze.....;/
  18. MATRIX..:)-Zaprasza..:)

    Zwolniło Nam się jedno miejsce,w tej chwili poszukujemy gracza z bonusem na DREWNO,JEDWAB I KLEJNOTY:) Jeżeli takie posiadasz ,nie jest dla Ciebie problemem 1k pkt w turnieju i motywowanie 5/7-SERDECZNIE ZAPRASZAM:) Oferuje w zamian aktywny czat i 10-te skrzynki w prawie każdym...
  19. MATRIX..:)-Zaprasza..:)

    Aktualne:)
  20. MATRIX..:)-Zaprasza..:)

    Bractwo MATRIX poszukuje nowych aktywnych towarzyszy:)Kładziemy nacisk na turnieje:)Potrafimy świetnie ze sobą współpracować i dobrze się przy tym bawić:)Zapraszamy:)
Do góry