• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Lisha

    Forum: Tworzymy FAQ

    Drodzy Ludzie i Elfy, Forum to miejsce do dyskusji, ale także do poszukiwania odpowiedzi na pytania związane z grą. Postanowiliśmy wyjść temu naprzeciw i stworzyć listę najczęściej zadawanych pytań, aby łatwiej Wam było odnaleźć dane informacje. W związku z tym zapraszamy do współudziału w...
  2. Lisha

    Grafiki na Wiki!

    Grafiki na Wiki! Nie jest tajemnicą, że spora część ilustracji na naszej Wiki jest w języku angielskim, jednak zamierzamy to zmienić - i w tym kryje się szansa dla Was na dodatkowe :diamond: Diamenty! Ogłaszamy Konkurs na grafiki do polskiej Wiki! Na czym to polega? Szukacie na naszej Wiki...
  3. Lisha

    Lato z Elvenarem!

    Morza szum, ptaków śpiew... Lato w pełni, a my z radością przedstawiamy Wam nowy konkurs! Napisz, gdzie grasz w Elvenar tego lata (np. plaża) i dodaj zdjęcie swojej gry z letnim akcentem. Nagroda: 300 :diamond: Diamentów Zakończenie konkursu: 18.08.2019 godz. 23:59 Zasady: 1. W zgłoszeniu...
  4. Lisha

    Zmiana nazwy "Tworzenia"

    Hey. Nie bardzo mi się podoba obecne tłumaczenie "craftingu". Jest poprawne, ale wydaje mi się za proste. Do wszystkiego można przywyknąć, tak że z czasem przeboleję, jeśli obecna opcja zostanie, ale chciałabym wiedzieć, co Wy o tym myślicie. Wasze propozycje: - "Przetwarzanie" - "Kocioł".
  5. Lisha

    Potwierdzone Błąd kupca

    Od aktualizacji kupiec "się zepsuł". Przyciski i pola działają normalnie, ale jak nie daj Boże kliknę - przypadkowo lub nie - gdziekolwiek indziej w oknie, to ono od razu się zamyka, tak jakbym kliknęła poza nim. Strasznie to denerwuje. Tak miało być? Używam Chrome 70.
  6. Lisha

    Nowe wymagania uczt turniejowych?

    Wchodzę na grę, idę robić turniej, a tu w ucztach poza towarami trzeba orków. Nie żeby to był jakiś wielki problem, te ilości nie są powalające, ale pierwszy raz się z tym spotkałam. To jest kwestia odblokowania konkretnego powiększenia oddziału czy jakaś nowa zmiana? Coś mnie ominęło...
  7. Lisha

    Naprawione Błąd koloru czcionki

    Wersja gry: v1.66.4-(79ed4db) (2018-11-01 09:23) Świat gry: s3 Przeglądarka + wersja: Google Chrome 70.0.3538.77 (64-bit) Wersja Flash Playera: 31.0.0.122 System operacyjny: Windows 10 (64-bit) Rozdzielczość ekranu: 1366x768 Nazwa konta: Lisha Elfy Powtarzalność: 4/5 Opis sytuacji: Po...
  8. Lisha

    Potwierdzone Brak opisu nagrody dziennej [23815]

    Dzisiejsza nagroda dzienna - Festing Circle - nie ma opisu. Nie mam pewności, jak to wygląda w oryginale, bo nie znalazłam (nie chciało mi się za daleko szukać).
  9. Lisha

    Naprawione Zadanie na wydanie określonej ilości PW [23807]

    W zadaniu eventowym "Wydaj 10 PW", z braku zwykłych, użyłam paczki PW. Zadanie zaliczyło po użyciu 1x5 PW, mimo że wyraźnie wymagało 10.
  10. Lisha

    Odrzucone "Obracanie" budynków - lustrzane odbicie

    Nie raz i nie dwa było mówione, że nie da się i nie będzie się dało obracać budynków ze względu na formę ich projektu, a także strategiczne założenia gry. Ale nic nie powinno stać na przeszkodzie, by wprowadzić możliwość zmiany strony, w którą budynek jest zwrócony dzięki lustrzanemu odbiciu...
  11. Lisha

    Naprawione Błędna ikona w zadaniu "Ulepszona woda"

    Wersja gry: v1.44.4-(4bcaa9a44) (2017-12-18 10:45) Świat gry: Felyndral Przeglądarka + wersja: Chrome v. 63.0.3239.108 Wersja Flash Playera: 28.0.0.126 System operacyjny: Win 10 64-bit Rozdzielczość ekranu: 1366x768 Nazwa konta: Lisha Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 1? ciężko stwierdzić...
  12. Lisha

    [aplikacja] Błędna grafika budynku eventowego

    Pierwsza z nagród głównych ma niewłaściwą grafikę w aplikacji. Tak wygląda w aplikacji: Apka grafika Tak powinna wyglądać: Przeglądarka grafika Wybaczcie linki zamiast załączników, nie mogę wstawić nic z galerii telefonu.
  13. Lisha

    Księga tajemnic - szczegóły produkcji

    Ostatnio zauważyłam taki obrazek: Taki zapis produkcji jest bez sensu, a nawet mylący, jeśli nie można zebrać produkcji wcześniej. Powinien raczej zostać zmieniony na taki, jak przy produkcjach warsztatowych, albo powinno się umożliwić zebranie produkcji wcześniej. Edit: To samo właściwie...
  14. Lisha

    Naprawione Wzrost Eldrasilów - zniknięcie zadania dziennego

    Zrobiłam dzisiejsze dzienne zadanie (3x Proste narzędzia), ale zamiast zegara do kolejnego zadania, dało mi kolejne z linii ciągłej (mam obecnie zad. 44 i 45).
  15. Lisha

    Naprawione Tęczowy jednorożec - opis

    "Ludzie mogą jedynie zgadywać, kiedy Bóg lasu Enar był ostatnio widziany. Nie szkodzi to jednak popularności Jednorożców w Elvenarze. Niektórzy uważają, że Enar sam pokazałby się od czasu do czasu, jadąc na podwójnej tęczy." Wydaje mi się, że w pierwszym zdaniu "zastanawiać się" lepiej...
  16. Lisha

    Odrzucone Produkcja w warsztatach i manufakturach - kolejka

    Witam. Ta opcja jest już w grze w Koszarach i Akademii Magii, więc ufam, że nie muszę przedstawiać jej działania. Chodzi o to, by warsztaty i manufaktury również posiadały opcję ustawienia kolejki produkcji, co byłoby szczególnie przydatne przy zadaniach eventowych - klikanie warsztatów co 5...
Do góry