• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Osteres

    &&&****Elrond****&&&

    Bractwo &&&****Elrond****&&& poszukuje aktywnej osoby, której nie straszne motywowanie członków w Bractwie przynajmniej kilka razy w tygodniu :D Jeżeli jesteś więc osobą aktywną, uczynną i szukasz Bractwa (bo np. stare Ci się znudziło;)), w którym znajdziesz pomoc i miłą atmosferę to dobrze...
  2. Osteres

    Osteres

    Witam :) Grę znalazłem przez przypadek a że uwielbiam takie klimaty postanowiłem spróbować i tutaj swoich sił :D Przewinęło się sporo tych gier w ciągu ostatnich lat i pewnie jeszcze przewinie... Nie będę wymieniał wszystkich gier bo pewnie zabronione mówienie o grach konkurencji jak to ma...
  3. Osteres

    Zadanie - Magiczne szkolenie

    Najprawdopodobniej występuję błąd w tłumaczeniu - powinno być zbuduj doskonałe koszary jak jest w opisie zadania. Poniżej link do screena z błędem.
  4. Osteres

    Zadanie - Wzmocnij więzy z ziemią

    W zadaniu występuje błąd w tłumaczeniu. Należy nie zbadać ale zbudować Tajemniczy cyklon. W opisie zadania jest poprawnie. Natomiast błąd jest w "Wymaganiach" Poniżej link iż pomimo zbadanego Tajemniczego cyklonu zadania nie zalicza. Zadanie zostało zaliczone dopiero po jego zbudowaniu.
  5. Osteres

    Zbyt mała szerokość okna - Premia kultury

    Po najechaniu na ikonę z premią kultury (u mnie jest to aktualnie słońce) widać iż tekst nie mieści się w jednej linii. Przed aktualizacją wyświetlało się poprawnie. Zaznaczyłem w kółku o co chodzi :-) Używam przeglądarki chrome - najnowsza wersja.
Do góry