• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Vernixen

    To nie błąd dane dot budynków z eventu Igrzysk

    Dzięki za odpowiedź
  2. Vernixen

    To nie błąd dane dot budynków z eventu Igrzysk

    Wylosowałem dzisiaj budynek Łódź Manta Wg danych na stronie elvengems.com w Ambasadach powinien on dawać 16800 many, natomiast dostaję tyle ile wskazuje dla Konstruktów tj. 14200. Ilość kultury jest właściwa 4000. Co jest nie tak ?
  3. Vernixen

    Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Ryzykowałem skrzynkami na 86 i 161, niestety ani razu nie wpadły mi bonusowe cukiereczki, nawet akademia nie pomogła. Losowania powinny być tak dobrane żeby można było te 9 artefaktów zdobyć. Nikt nie oczekuje posiadania kilku takich zestawów, ale rozbudowa platformy powinna być zapewniona dla...
  4. Vernixen

    Dyskusja o Elvariańskim Karnawale

    Najgorszy event pod względem możliwości rozbudowy nagrody głównej. Wszystkie zadania główne zakończone i tylko 6 artefaktów do rozbudowy. Po przygodach bractw raczej nie będzie szans dobić platformy do 10 lvlu.
  5. Vernixen

    Mobilny Elvenar

    Czy i kiedy zaklęcia będą dostępne w apce ?
  6. Vernixen

    Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

    niestety u mnie w żadnym z katalogów nie ma takiej wiadomości
  7. Vernixen

    Ważne [Komentarze] Wydarzenie: Trzech Lodowych Gigantów

    4 grudnia niektórzy gracze otrzymali email "100 Kluczy na dobry początek Zimowego Wydarzenia" ? Czy ta akcja dotyczyła wszystkich czy tylko wybrańców losowych ? Nie znalazłem takiej wiadomości u siebie (przeglądałem również kosz i spam).
  8. Vernixen

    Ważne [Komentarze] Linia zadań: Halloween

    Jak to jest z odbiorem budynków eventowych? Zakończyłem badania w IV erze, otworzyłem skrzynię i rozpocząłem badania w V erze i dopiero wtedy zakończyłem eventowe zadania. Mimo to budynki zaliczył mi do IV ery. Czy to błąd czy nieznane mi zasady gry?
  9. Vernixen

    Mobilny Elvenar

    na mobilce nie można użyć zaklęć
  10. Vernixen

    Mobilny Elvenar

    Sprostowanie co do ilości miejsc PW pokazuje 10, po kliknięciu podaje ilość miejsc do zapełnienia tj. 20, ale nie wiem jak to działa w rzeczywistości, PW zużyłem z lapka.
  11. Vernixen

    Mobilny Elvenar

    Zainstalowałem dzisiaj apkę elvenara mam kilka spostrzeżeń: - mimo użycia zaklęcia "Inspirująca medytacja" na androidzie wyświetla się tylko 1 pasek punktów wiedzy, - brak jest listy zadań eventowych, dostępne są tylko podstawowe zadania, - przy motywowaniu nie ma dostępu do skarbów. Czy od 1...
  12. Vernixen

    Orzechy za polubienie elvenara na fb

    mam podobnie, okienko zniknęło a nie pamiętam który profil jest właściwy
  13. Vernixen

    Inwentarz - budynki

    szkoda...dzięki za wyjaśnienia
  14. Vernixen

    Inwentarz - budynki

    W którymś z wątków poruszona była sprawa zdobytych budynków przechowywanych w inwentarzu. Zdobyte budynki w trakcie eventów trafiają do inwentarza z parametrami kultury bądź ludzików odpowiednio dla naszego poziomu rozwoju. Np. budynek z dziennych nagród ze Wzrostu Eldrasilów Czy wraz z...
  15. Vernixen

    Ważne [Komentarze] Linia zadań: Maskarada

    ktoś wykosił listę zadań ???
  16. Vernixen

    Naprawione serwer zaliczył zgon??

    oby przed 20 bo czas na chlebie się kończy ;)
  17. Vernixen

    Naprawione serwer zaliczył zgon??

    Obecnie elvenar jest jak windows - blue screen po załadowaniu
  18. Vernixen

    Dziwne pytania ;)

    dot. poziomu trudności zwiadu nowej prowincji Zbliżam się do końca II epoki, nie mam jeszcze zbadanego zwiadu na początku III. Zwiad nowych prowincji jest na poziomie "bardzo trudny". Do jakiego poziomu spadnie po przeprowadzeniu badań ?
  19. Vernixen

    Dziwne pytania ;)

    Co oznaczają w opisie bractw: towar i nick gracza czy ci gracze mają wyłącznie te manufaktury ?
  20. Vernixen

    Witam

    Dzięki
Do góry