• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Paracelsus

    Elvenar Global League

    dokładniej 5. bo poprzedni nasz rekord na marmurze to 803k :))
  2. Paracelsus

    Czarne Owce

    po prostu :)
  3. Paracelsus

    Dyskusja o wydarzeniu Zakazane Ruiny

    Składka zdrowotna :)
  4. Paracelsus

    Czarne Owce

    Wszyscy się starali ale Czarne Jagnięta dały czadu :) dlatego wszyscy słuchają i śpiewają hymn bractwa :) :)
  5. Paracelsus

    Dyskusja o aktualizacji 1.141

    ikonki **nki co komu przeszkadzały proste czytelne napisy??? Czy ta gra zmierza w kierunku gry dla wtórnych analfabetów i dysfunkyjnych kretynów ?????
  6. Paracelsus

    Specjalizacja turniejowa - poradnik

    Maguzzi napisał świetny poradnik, który powinni czytać i stosować gracze, dla których nie jest już zbyt późno bo zdążyli już powstawiać na mapę wszystkie ekspansje, wybadać niepotrzebne w drabince zwiększenia oddziałów itd... Na s2 już wkleiłem link dla mojego bractwa celem nauki i stosowania w...
  7. Paracelsus

    Brak zapowiedzi startu PB 7.10 na forum oraz w trąbce.

    w swoim czasie czyli?? za godzinę?, za dwie? jutro?, za miesiąc? nigdy?
  8. Paracelsus

    Czarne Owce

    nie wiem czy rola Owcy doświadczalnej mi odpowiada :)
  9. Paracelsus

    Czarne Owce

    bo Owcą się jest.... albo się nie jest i to tylko albo aż tyle :) :)
  10. Paracelsus

    Czarne Owce

    Sponsorem strategicznym projektu była pusta butelka po bimbrze :) :) :)
  11. Paracelsus

    Czarne Owce

    oj tam oj tam Szefowa wróciła z wewnętrznej emigracji to Owieczki chciały jej pokazać, że warto wracać :)
  12. Paracelsus

    Czarne Owce

    :P :P :P :P :P
  13. Paracelsus

    Czarne Owce

    Kiki faktycznie to małe jagnię się trochę odpasło i zaczyna fikać :) :) :)
  14. Paracelsus

    Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    Witajcie w elitarnym Bractwie 19. Skrzyni :) :) :) Fajnie wygląda elvenarowski wszechświat z najwyższej górki ?? Pierwszy etap za Wami, teraz czekają kolejne wyzwania czyli powtórzenie szczytu w kolejnych turniejach :) Trzymamy kciuki za następne bractwa, które ostrzą sobie ząbki na...
  15. Paracelsus

    Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

    Ethel wychodzi, że wyciągnęłaś najkrótszą słomkę na serwerze :) :) u mnie zamiast bizmutu są grzybki :)
  16. Paracelsus

    Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

    wybacz chris ale w Twoim dzisiejszym sporze stanę po stronie kiki... 1. akurat mam bonusowe zwoje i dobrze wiem jak ciężko pozbyć się tego surowca 2. Twój bonus to jedwab więc Ciebie problem zwojów nie dotyczy (zakładając, że masz chęć korzystania ze swego bonusu) 3. mając w bonusie zwoje...
  17. Paracelsus

    Zgłoszone zestaw z iglicy a bonusy

    kiki w IG nie zakłada się plastra na otwarte złamanie tylko ogryza wystające kości.... bo to twardziele są
  18. Paracelsus

    Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    Gratulacje oczywiście należą się też innym bractwom i graczom :) Dragoni 2 miejsce drużynowo i 4 graczy w TOP 10 Illu drużynowo Van Szymons z ArchonT za Top 5 osobiście
  19. Paracelsus

    Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    a tak się wszyscy bali mitycznych 19 skrzynek :))) Faktem, łatwo nie jest ale jak się ktoś zafiksuje to i w 4,5 godziny zrobi :) przy okazji gratulacje wszystkim, którzy weszli na nowy turniejowy szczyt gratulacje i życzenie by się udało dla tych, którym ciut zabrakło do tego szczytu. Będą...
  20. Paracelsus

    Czarne Owce

    dla mnie ważniejsze jest to, że 19 skrzynek udało się "zrobić" pierwszego dnia :) :) Reszta to tylko drobny pył i siano :)))))))
Do góry