• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Zakończony Złóż życzenia naszej grze! - etap drugi konkursu

    Graczy z dużą kasą, Rewelacyjnych pomysłów, Grafików genialnych, Moderatorów cierpliwych, Programistów szybkich, Na 8-mio lecie, Od nas wszystkich! :-)
  2. Pomysł na nowy cud: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna

    No właśnie chodzi o to, żeby nie wchodzić w walkę manualną, tylko sobie wojsko odpowiednio ustawić i zrobić automat. Układ wojsk przeciwnika to tylko dodatek. Wiadomo gdzie są. Przynajmniej bardziej ogarnięci są to sobie w stanie wyobrazić. Ale jakby był to jeszcze byłby to dodatkowy bonus :)...
  3. Pomysł na nowy cud: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna

    Pomysł na cud w kolejnej epoce. Proponowana nazwa: Wieża Dalekiego Zasięgu albo Wieża Obserwacyjna Główna korzyść cudu to widok ukształtowania terenu bitwy przez walką. Może być też z widokiem wrogiej armii, jeśli jest on już zapisany w algorytmie gry. Rozwój cudu: Budowa - poziom 1 - widok...
  4. To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Grafika. Brak bezpośredniej rywalizacji. Nastawienie na współpracę. Nienachalne sięganie po zasoby pieniężne graczy. Aktywny support.
  5. Nasz drugi konkurs urodzinowy

    W każdym dni i w każdej chwili, Elvenarowi życzą szczęścia Nie tylko otyli. ;-)
  6. Zasoby z Ratusza

    Właśnie chodzi o to żeby nie była łatwa. I dla tych w III rozdziale i dla tych w XV. Nie wiem jakie masz doświadczenia growo-życiowe, ale jeśli coś (w tym wypadku gra) jest proste, wręcz trywialne, to szybko i bez żalu się z tego rezygnuje. Większość ludzi potrzebuje wyzwań, a nie smarowania...
  7. Zasoby z Ratusza

    Ja jestem na nie. Dlaczego? Gra już jest łatwa, więc nie ułatwiajmy jest jeszcze bardziej - bez wyzwań nie ma zabawy. Oczywiście można doprowadzić ją do stanu, że przejście rasy będzie zajmowała tydzień, a każdy w 2 dni zrobi turniej na 3000 pkt i Iglicę, ale po co? PS. Osobiście wycofałbym...
  8. Loteria odpowiedzi tydzień III

    27 Kielichy żaru PWwro
  9. Loteria odpowiedzi tydzień II

    27 Chromowane kulki PWwro
  10. Loteria odpowiedzi tydzień I

    17 Czekoladowe daktyle PWwro
  11. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.59

    Ja bym prosił o poprawkę listy zadań - kwadraty po lewej stronie - wybór zadania zmienić na listę do wyboru. Teraz każde odrzucenia zadania to 3 kliki i jeżdżenie myszką po całym ekranie. Jak chcę dostać bonus za np. produkcję wszystkich towarów, to muszę przeklikać wszystko 60 razy :-/
  12. Odrzucone Balans Walk na mapie świata

    Tryb walki jest marny. Jeden z lepszych widziałem w "Might & Magic Heroes Online". Polecam twórcom gry zapoznanie się z nim :-) heroes-online.com
  13. Naprawione serwer zaliczył zgon??

    Nie da się grac na wersji polskiej. Wygląda na to, że pozostałe serwery działają lepiej. Z tego co widzę, to ktoś nie zadbał o przedłużenie certyfikatu :-)
Do góry