• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Budynki w tle...

    Dawno temu gdy rozpoczynałem grę... po postawieniu określonego cudu w tle miasta pojawiała się dodatkowa grafika budynku... dziś po ponownym uruchomieniu gry na maksymalnych parametrach zauważyłem że nic w tym temacie się nie zmieniło... przez lata dodano kilka rozdziałów , dziesiątki różnych...
  2. Brak pkt za turniej do rankingu.

    Po zakończonym wczorajszym turnieju zauważyłem brak "listków laurowych z pkt za turniej" w otrzymanym zestawie nagród, a także brak przypisania tych pkt do ogólnej sumy pkt w rankingu każdego gracza. Punkty dopisało jedynie do indywidualnych statystyk gracza w pozycji turnieje. świat: Winyandor
  3. To nie błąd Budynek z zadania...

    W jednym z pobocznych zadań ostatniej rasy jest do zdobycia budynek o wielkości 4 na 1 dostarczający manę... w/w zadanie zaliczyłem natomiast budynek nie pojawił się w schowku - ( brak nagrody )...
  4. Naprawione Problemy z logowaniem?

    Nie można zalogować się do gry z PC... nie wiem jak z tel... nie ładuje obrazu z feniksem i paska gry... 1-27... kręci na czarnym tle IG? Tylko u mnie czy jeszcze u kogoś? Pozdrawiam.
  5. Naprawione Brak nagród za zakończony turniej...

    Świat Winyanor mija 8 h po turnieju... nie otrzymaliśmy zupełnie NIC - turniej nierozliczony... Pozdrawiam.
  6. To nie błąd Bonus w rasie żywiołaków...

    Świat Winyandor / gracz Miroslaw78... Od początku gry posiadam w bonusie stal, zwoje, pył... rozbudowując miasto w/g własnego uznania... posiadam obecnie w rasie żywiołaków 3 manufaktury stali, 1 manufakturę marmuru, 1 manufakturę drewna. Wszystkie 5 podniesione do produkcji żywych towarów...
  7. Podziękowanie i życzenia ;)

    Serdecznie dziękuję twórcom gry ( całemu zespołowi IG ) za otrzymanego jednorożca - "mały gest" ,a oko cieszy :). Życzę w tym wyjątkowym dniu zdrowia, szczęścia, pomyślności, cierpliwości... wszystkim zaangażowanym tak w produkcję gry... jak w jej "obsługę"... tak i korzystającym z efektów ich...
  8. Awaria?

    Małe pytanko... coś "zdechło" czy tylko ja mam problemy z zalogowaniem się do gry???
  9. Rankingi turniejowe i PB...

    Ostatni wątek o podobnym tytule zamknięto... więc odświeżę... Rankingi turniejowe nadal niewidoczne po turnieju u wielu graczy... brak aktualnego rankingu PB - wyświetlany jest jedynie z poprzedniej PB. Pozdrawiam. Poprawka... PB jeszcze trwa... nie wiem czemu od rana nie było po niej śladu...
  10. Błąd ratusza...

    Nie wiem czy to istotne... ale mam akurat ratusz w rozbudowie ( 30 h ) a jakimś cudem sąsiad udzielił mi w niego "pomoc", a co najlepsze ilość monet była do odbioru już po "nowej" stawce...? Ja widzę ratusz ( w budowie ) - wychodzi że działa "normalnie" , nie mam w tym momencie możliwości...
  11. Naprawione Brak dodatkowych kiełków przy losowaniu...

    Witam Na stronie z wymienionymi nagrodami ( dziennymi ) zaznaczono że losując dziś otrzymuje się dodatkowe "kiełki" do jednej z głównych nagród... dodatku nie podano... Pozdrawiam.
Do góry