• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Ty tak poważnie, czy tylko po to, żeby pianę bić? Może warto przejrzeć wcześniejsze posty i ze zrozumieniem je przeczytać? Jeśli opiszę współczesne największe zwierzę lądowe - jest szare, ma ciosy, trąbę i wielkie uszy, ale nie nazwę go słoniem, to też uznasz, że wcale o słoniu afrykańskim nie...
  2. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Proszę, proszę;) Hm, czyżby, jak to zgrabnie ująłeś, ? Zaczynasz doświadczać na własnej skórze ciemnej strony zmiany, na którą zwracałam uwagę, a Ty ją bagatelizowałeś. Oczywiście, tylko dlaczego wskutek nieprzewidzianych konsekwencji nieprzemyślanych zmian musimy "sobie z tym radzić"? I...
  3. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Niech będzie, pomińmy kontrowersyjne słówko "bezinteresowna", skoro budzi takie emocje i sprawiło, że dyskusja o PW z run oraz limitach zdryfowała na dość mętne wody, również akademickie;) Tyle że Ty widzisz pewne ekstremum – pompowanie setek/tysięcy PW w cuda maluszków i jednoznacznie...
  4. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Ależ jest. Kwestia motywacji. Nie pomagam DLATEGO, że oczekuję korzyści dla bractwa. Generalnie windowanie pozycji bractwa w rankingach i statystykach nie jest dla mnie celem. Pomagam, bo MOGĘ takim maluszkom ułatwić grę – skorzystają z moich surowców, moich PW, mojego doświadczenia w grze...
  5. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    W tej chwili to niedźwiedzia przysługa, a nie bezinteresowna pomoc;)
  6. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    No możesz nie ogarniać, bo rzeczywiście trudno to pojąć - w sumie można wybierać - bezmyślność czy właśnie złośliwość. I to nie tok myślenia, tylko smutna rzeczywistość, której akurat miałam nieprzyjemność doświadczyć. I nie chodzi o to, że my, biedne żuczki, musimy rozbudować cuda, których...
  7. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Czyli wojenka - oko za oko, ząb za ząb - dlatego uważam, że to rozwiązanie konfliktogenne. Ktoś mi wpłaci, to ja mu też, to on mi również, na co ja mu tak dołożę, że... Jak długo tak można ciągnąć? Do wyczerpania run, nie? Super, fantastycznie - zaczniemy od wojen na patyki, skończymy na...
  8. Thassien

    Dyskusja o zmianach w Antycznych Cudach

    Ogólnie chciałam pogratulować chyba najbardziej konfliktogennego pomysłu, na jaki IG wpadło, odkąd gram. Dając możliwość zamiany run w PW i jednocześnie wprowadzając limity, otworzyliście puszkę Pandory. Ciekawe, bo ja właśnie gram normalnie, nie bawię się w multikonta, nie mam szemranych...
  9. Thassien

    To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

    Elvenar stanowi świetną odskocznię od codzienności. Jak pisali przedmówcy – bardzo mocnym atutem jest grafika. Lubię też zmiany i pokonywanie przeszkód;) Ogromną frajdę sprawia mi każda przebudowa miasta – niczym układanie puzzli;) To również miejsce, gdzie można poznać świetnych ludzi – czasem...
  10. Thassien

    Nasz drugi konkurs urodzinowy

    Twórcom ciekawych pomysłów i umiejętności słuchania graczy, forumowej ekipie cierpliwości i efektywności w łagodzeniu napięć;) graczom niesłabnącego zapału do gry i kreatywnego pokonywania przeszkód wszelakich;) Całej społeczności - wszystkiego dobrego Elvenarowego;)
  11. Thassien

    Dziesięć Skrzyń w środę ♥

    A najważniejsze, że zabawa była przednia:) Gratulacje dla całego bractwa:)
  12. Thassien

    Loteria odpowiedzi tydzień II

    16 gwiezdny pył Thassien
  13. Thassien

    Loteria odpowiedzi tydzień I

    21 gwiezdny pył Thassien
  14. Thassien

    Krzyżówka I

    Maskarada
Do góry