• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Cichociemni zapraszają :)

    Czas na zmiany. Szukamy kilku AKTYWNYCH graczy, którym zależy na zdobywaniu co najmniej 10 skrzynek w turnieju i maksimum w Iglicy. :) Mogą to być gracze indywidualni,ale zaawansowani i rzeczywiście aktywni. Może to też być grupa chcąca zmienić bractwo, lub chętna do fuzji bractw. Aktualnie...
  2. Bractwo Cichociemni ma dwa wakaty i poszukuje aktywnych graczy :)

    Bractwo Cichociemni aktualnie ma dwa wakaty i poszukuje aktywnych graczy :) Oferujemy życzliwą, przyjazną atmosferę, pomoc w razie potrzeby, udział w turniejach (co dwa tygodnie na 10 skrzynek) zorganizowany udział w PB.
  3. To nie błąd Gra nie pozwala wstawić ekspansji z badań

    Zrobiłam w drzewku zadanie Ekspansja miasta 26. (Feryndall) W drzewku zadanie jest zaliczone, jednak nie mogę tej ekspansji wstawić do gry. Po zaznaczeniu myszką wyświetla się pop-up (czarne tło) i mam w nim dwie informacje. - Pierwsza odsyła mnie do opracowania technologii w drzewku - a w...
  4. Przepływ surowców od Kupca

    Ostatnio coraz dłużej trwa przepływ surowców. Mam w wiadomościach informację, że wystawiony produkt został zakupiony, ale pojawienie się go na koncie trwa coraz dłużej. Ostatnio czekałam około pół godziny. Dzisiaj wycofałam dwie oferty handlowe - mija godzina, oferty u Kupca od razu zostały...
Do góry