• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Powrót starych zadań

    Nie wiem, czy tylko u mnie tak jest, ale wróciły mi dzisiaj zadania od ostatniego z krasnoludów. Teraz będę przeklikiwać "odrzuć", ale zastanawiam się, ile tych zadań będę musiała przeklikać. Bo chyba nie wszystkie, aż do aktualnego rozdziału, który już mam za sobą? :D
  2. Połączenie

    Taaaa... 10 lat nie mam i zdecydowanie nikt mi kontroli rodzicielskiej nie ustawił :P Kiedyś już ten błąd był, ale wtedy włączałam aplikację i w trakcie uruchamiania wyłączałam transmisję danych, po czym, jak wyskoczyło okienko o braku połączenia z Internetem, włączałam z powrotem i zaczynało...
  3. Połączenie

    U mnie też nie działa na danych komórkowych, tylko przez wi-fi i też nie wiem dlaczego. Nawet jak mam zezwolenie tylko przez dane komórkowe, to i tak się nie łączy i wymaga połączenia z wi-fi.
  4. Taśma filmowa

    Po kliknięciu "obejrzyj" na tasmie filmowej, czy w kwaterze robotniczej, pojawia się komunikat i wywala z gry Gra się odświeża i ładuje ponownie, ale chyba troszkę nie o to chodziło :)
  5. Potęga muzyki

    Jeżeli zrobiłeś wszystkie badania i nie chcesz robić zadań (chociaż jak rozbudujesz gaj na ostatni poziom, to przy którymś zadaniu możesz dostać diamenty za jego sprzedaż), to możesz pousuwać budynki rasowe i chwilowo zająć się rozwojem miasta. Trwają prace nad 12 rozdziałem. Jak wejdzie nowy...
  6. Miejsce Spoczynku Przodków

    Bractwo wpłacało mi do miejsca spoczynku przodków i wyszło na to, że mam 400/400 punktów, ale wpłacone zostało... 404 Kolega Piero1 stracił 4 PW. A w cudaka weszło 404...
  7. Informacja zwrotna: Czy problem z zawieszaniem się gry nadal występuje?

    U mnie wiesza się ZAWSZE przy logowaniu. Niezależnie, czy przez WI-FI, czy przez transmisję. Muszę wtedy całkiem wyłączyć jedno i drugie i włączyć jeszcze raz.
  8. Mąciwody zapraszają!

    Cześć wszystkim! Bractwo z długoletnią historią ogłasza nabór aktywnych graczy! Minimum turniejowe dla każdego gracza - 2100 pkt. Wiele osób robi dużo więcej, dzięki czemu zawsze zdobywamy ponad 10 skrzynek! Nie patrzymy też jednorazowo na ilość punktów - rozumiemy, że raz może pójść gorzej, a...
  9. Problem z logowaniem ( smartfon)

    Ustawiłam i nawet zadziałało. Jednorazowo. Także czekam dalej. Może w końcu ktoś się problemem zajmie....
  10. Problem z logowaniem ( smartfon)

    Dodaj do tego Xiaomi Note 10... Mam dokładnie ten sam problem. Raz na jakiś czas uda mi się przekombinować (włączam i wyłączam wi-fi, dane komórkowe i zmieniam uprawnienia) i czasem aplikacja się uruchamia. Ale nie zawsze... A przeinstalowywanie nie pomaga :(
Do góry