• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. misia111

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Skoro wchodzi z nowa funkcja to dobrze by było ja cała przetłumaczyć na język polski :)
  2. misia111

    To nie błąd Brak zapełnienia paska jednostek

    Dzięki za pomoc :) Tajny miał rację i to tylko grafika się zbuntowała :) Reset laptopa naprawił problem więc temat do zamknięcia bo błąd był tylko u mnie :)
  3. misia111

    To nie błąd Brak zapełnienia paska jednostek

    Zawsze w iglicy po zakończonej walce pokazane są jednostki z paskiem poniesionych strat w kolorze zielonym. W tej iglicy niestety tych pasków nie ma. Jest to utrudnieniem, bo nie widać ile wojska mamy np na drugą turę.
  4. misia111

    Naprawione Błędy w iglicy

    W moim przypadku jest tak samo :) Bosa wywiało na chmurkę :)
  5. misia111

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    I dla mnie iglica okazała się łaskawa :D Jestem i zadowolona i zaskoczona :) koval wykrakałeś :)
  6. misia111

    Nowa wiadomość na czacie

    Niestety ja mam dokładnie to samo u siebie na apce :)
  7. misia111

    Nieprawidłowe wyświetlanie nagród za turniej

    Nagrody za turniej nie mieszczą się w tabelce i wychodzą po za nią. Dodatkowo Zielona żarówiasta czcionka na telefonie razi w oczy i jest całkowicie nieczytelna.
  8. misia111

    Naprawione Animacja po walce

    Ta animacja doprowadza mnie już do szału. Dzisiaj turniej to istna mordęga. Współczuję tym co mają do przekliania 40 prowincji+. Od 10 prowincji trzęsące się mieczyki po3-4 minuty skutecznie potrafią zniechęcić od dalszej walki.
  9. misia111

    Dyskusja o Zimowej Magii.

    Taki mały prima aprilis na mikołajki :D Ale żeby zaraz o odszkodowanie wołać? :rolleyes:
  10. misia111

    Dodanie 6 i 7 robotnika

    100% zgadzam się z pomysłodawca Od przybytku głowa nie boli.
  11. misia111

    Zgłoszone Filtr "tylko w grupach" u kupca

    Również jestem za ponieważ bardzo by to ułatwiło sprawdzenie ofek w bractwie
  12. misia111

    Dyskusja o aktualizacji 1.91

    Nurtuje mnie cały czas dlaczego coś co jest od dawna dostępne w aplikacji w bliźniaczej grze od INNO FoE nie może być dostępne u nas. Cały czas się tutaj dopominamy o coś co już dawno powinno być i w Elvenarze. Mam wrażenie, że już po złości odwleka się w nieskończoność wstawienie do naszej...
  13. misia111

    Dyskusja o aktualizacji 1.90

    Zgadzam się z Tajniakiem. Ja od kilku dobrych miesięcy tylko gram na apce i brak wiadomości niestety utrudnia kontakt w bractwie :( Moim zdaniem wiadomości to powinny już dawno pojawić się na apce. Może w końcu czas się pochylić nad tym :).
  14. misia111

    Dyskusja o Elvenarach

    Właśnie zgadzam się z Ljosael a gdzie jest informacja o terminie wejscia na serwer? Czyżby nie była znana jeszcze data? Ogólnie zapowiada się bardzo cieżka ta rasa.Wiadomo jakoś spowolnić graczy musza ,żeby nie trzeba było wymyślać kolejnej rasy zbyt szybko:)
  15. misia111

    Lato z Elvenarem!

    Miejsce: działka W tle kwitnąca wakacyjnie datura :)
  16. misia111

    Koszyki Wielkanocne

    27
  17. misia111

    Ankieta karnawałowa

    Ivent jak widać nie był taki najgorszy choć nas z lekka na dzień dobry złupili nas z cukierkow :) moim planem minimum był set do złożenia a udało się jeszcze upolować studnie to i jestem zadowolona :)
  18. misia111

    Harmonogram eventów

    @dzimas jedynym harmonogramem jaki mamy jest trąbka która zwiastuje nam wszystko co ma się wydarzyć w grze :) Czasem trabka szwankuje i wtedy mamy suprajsa :)
  19. misia111

    Niebieskie budynki za Schematy

    Było by ciekawiej gdyby schematy znalazły szersze zastosowanie dlatego jestem ja najbardziej za :)
  20. misia111

    Zgłoszone Spalanie budynków stojących w mieście.

    Pomysł bardzo dobry bo budynków do wywalania po ivencie będzie sporo ale zanim doczekamy się wprowadzenia tego do gry to sporo czasu minie :))
Do góry