• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Antyczne Cuda w aplikacji Elvenar?

    Dzuękuję za wyjaśnienie :) Proszę administrację forum o zamknięcie mojego wątku.
  2. Antyczne Cuda w aplikacji Elvenar?

    Droga społeczność Elvenar potrzebuję pomocy. Zaktualizowałem właśnie aplikację Elvenar do najnowszej wersji 1.57 W opisie w sklepie Goigle Play widnieje adnotacja o możliwości budowy Antycznych cudów w aplikacji, jednak po aktualizacji nie widzę żadnej nowej opcji z tym związanej. Czy czegoś nie...
  3. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.48

    @Dragomira Zgłaszam brak możliwości korzystania z czatu po najnowszej aktualizacji aplikacji mobilnej elvenar.:( Proszę o jak najszybsze rozwiązanie tego problemu.
  4. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.47

    @Dragomira Zaktualizowałem aplikację Elvenar do wersji 1.47.1 i nadal nie widzę możliwości korzystania z akademii magii. Nie widzę również w inwentarzu posiadanych przeze mnie zaklęć.:( Co może być powodem takiej sytuacji?
  5. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.46

    @Dragomira Napotkałem w aplikacji 3 błędy - ciągłe gubienie połączenia z czatem bractwa - zawieszanie się aplikacji (komunikat aplikacja nie reaguje) podczas pomocy sąsiadom/członkom bractwa - brak możliwości wyjścia z aplikacji bez wylogowania się z konta/brak informacji "czy chcesz...
  6. Ważne Dyskusja o aktualizacji 1.45

    Wreszcie aplikacja mobilna Elvenar zyskała więcej funkcjonalności. Po zainstalowaniu aktualizacji 1.45 - widać nazwę miasta członka bractwa/sąsiada - można używać szybkich bonusów - naprawiono bug z awatarami członków bractwa - można wykonywać zadania eventowe :) Wyżej wymienione kwestie...
  7. Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    @Dragomira jak wspomniałem wcześniej gdy z aplikacji loguję się na moje konto na polskim serwerze gry po kilku minutach gry aplikacja się wyłącza. Na polskim serwerze gram na świecie Felyndral. Na serwerze beta nie mam tego problemu. Model telefonu : Alcatel one touch Pixi 4 6' Numer modelu ...
  8. Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    @Axatloc większość (jak nie wszystkie) wymienionych przez Ciebie czynności zostanie dodana wraz z nadchodzącymi aktualizacjami gry.:) Tak jak napisał gracz @skuter @Dragomira wspomniała w najnowszym ogłoszeniu dotyczącym premiery aplikacji w Polsce , że następną funkcją która zostanie dodana...
  9. Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Po około miesięcznym przedpremierowym teście aplikacji stwierdzam iż aplikacja prezentuje się dobrze. :) Podstawowe funkcje gry działają w większości przypadków dobrze. Mam tylko jeden drobny problem najprawdopodobniej nie wynikający z błędnej specyfikacji mojego urządzenia przenośnego. W...
  10. Ważne [Komentarze] Aplikacja Elvenar wychodzi 1 listopada!

    Narazie jeszcze tego w aplikacji nie ma. Cieszę się, że po ostatniej aktualizacji nie mam już problemów z połączeniem czatu bractwa:) @Pepi Ka3eM liczę, że wspomniane przez Ciebie elementy zawitają niedługo w Elvenar mobile.
  11. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

    Czat może i jest, ale ta częsta utrata połączenia z nim i ciągłe ponowne łącznie (przynajmniej w moim wypadku) jest masakrą:( Myślę, że jak gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.45 powinniśmy ujżeć w aplikacji dobrze działające, przynajmniej podstawowe elementy gry. :)
  12. Ważne [Komentarze] Za kulisami: Elvenar staje się mobilny

    Aplikacja jest super i spełnia się w 100% jeżeli chodzi o przeznaczenie. Czekam z niecierpliwością na oficjalną premierę aplikacji w Polsce.:) Odnośnie ostatniego komentarza @mirage nie widzisz wymienionych w swoim komentarzu funkcji gry ponieważ nie zostały one jeszcze zaimplementowane do...
Do góry