• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Setaur

    Dostępność żywych towarów

    teoretycznie pomogły by "zakupy interwencyjne" realizowane przez któregoś z GM-ów.
  2. Setaur

    Naprawione Iglica Wieczności - brak nagród

    Nagród z iglicy nie ma na wszystkich 3 światach. Trochę to irytujące. Gram już długo i to pierwszy tak frustrujący błąd. Proszę traktować graczy poważnie,Przypominam iż wszędzie gdzie pojawiają się pieniądze, mamy do czynienia z poważnymi ludźmi i tak też chcemy być traktowani.
  3. Setaur

    Naprawione Feniks + wzmocnienia

    Niestety,ale to wszystko się zgadza. Chriss ma rację. I jeszcze większe niestety,że ten błąd funkcjonuje również w iglicy. Jak się pojawi,proponuję wejść i spróbować bez niczego,a potem dostawcie sobie krasnoludzkiego zbrojmistrza i nakarmcie ptasiora....
  4. Setaur

    Koszyki Wielkanocne

    wynik to 27,pozdrawiam
  5. Setaur

    Loteria odpowiedzi tydzień I

    21 ziemia Setaur
  6. Setaur

    Kącik Żywiołaków I

    Ni Opola,ni Sopoty,ni Openery nawet, no może chwila dla Woodstoka, gdzie piwa i trunków spożywa się morze palet, gdzie wśród oparów słucha się rocka, ale gdy już masz dość i czas kiwa z dala, lecisz na festiwal Elvenara, Tam kompania miła do zabawy zaprasza, czas tam spędzisz cały, a że w domu...
  7. Setaur

    [3. Urodziny] - Kącik żywiołaków

    Odkąd jestem w Elvenarze, cieszę się jak dziecko. dostałem fantastyczne Bractwo w darze, i wiem ,że nigdy nie będzie kiepsko. I czy to turniej ,czy przygoda, zawsze towarzyszy nam pogoda. Masz ochotę na zabawę i kompanię przednią? Napisz do nas,może ktoś Cię do nas doda :)
  8. Setaur

    Szukam Bractwa

    Witam, poszukuję bractwa,zacząłem w sumie niedawno grę, czasu mam sporo więc gram wielce aktywnie, nadmienię tylko,że jestem już w słusznym wieku i poszukuję raczej poważnych osób.
Do góry