• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. problem z punktami rankingowymi

    Ok.dzieki.Przy nastepnej rozbudowie zwroce wieksza uwage na liczbe punktow i powiadomie czy jest dobrze
  2. problem z punktami rankingowymi

    Juz jest nowy turniej i nowy ranking,wiec nie moge sprawdzic.Z tego co pamietam to cos 4080 punktow i bodajze 7-8 miejsce.Punktow za to dostalem 650
  3. problem z punktami rankingowymi

    sprawdz ostatni turniej i sama sie przekonasz co to jest.Czy miejsce,czy punkty.Proste????.
  4. problem z punktami rankingowymi

    Sprawdzalem i mam zdobyte 650 punktow za turniej,ale ich nie dostalem.Za cuda tez nie dostaje.Sprawdzalem kilka razy,przed i po rozbudowie.
  5. problem z punktami rankingowymi

    wlasnie w ostatnio rozbudowywanym cudzie podnosilem poziom dzieki runom.Przypominam ,za rozbudowywalem wczesniej cuda za PW i runy.W obu przypadkach nie dostalem na konto punktow rankingowych.To samo dotyczy ostatniego turnieju,gdzie zdobylem 650 punktow,ale tylko teoretycznie,bo ich tez nie...
  6. problem z punktami rankingowymi

    ta bralem pod uwage to ze moge dostac te punkty po rozbudowie.Mijaja jednak miesiace i nic.Dzisiaj trwa nastepna rozbudowa cudu i jak na razie nic.Zobacze po,ale jestem pewien ze nic nie dostane.Jakie beda efekty napisze
  7. Zgłoszone Siedziba bractwa

    Pomysl dobry i warty przemyslenia.Budynek mozna ustawic z boku obok budowli cudow,tak aby nie zabieral miejsca.To zalezy od moderatorow.Mozna tak jak w innych grach skladac tam towary i zyskiwac bonusy dla calego bractwa.Nie popieram pomocy indywidualnym osoba.Sa na to inne sposoby,chocby...
  8. problem z punktami rankingowymi

    Od jakiegos czasu mam problem z punktami rankingowymi.Po prostu ich nie dostaje , ostatnio 650 punktow za turniej.Rozbudowywalem w tym tygodniu kupca i tez zero.Rozbudowywalem inne cuda i zero punktow.Dzieje sie tak juz od kilku miesiecy.Mialem nadzieje,ze jak bedzie modernizacja gry to wtedy...
  9. Wojsko jest bezużyteczne

    napisalem prawde i mnie wycieli
  10. Grający się sypią a marketing gry śpi.

    Ja wlasnie gram w ta gre,poniewaz nie wymaga ciaglego siedzenia przy komputerze.Mam czas to siadam i klikam co piec minut,a jak nie to co dwa dni.Nic nie trace nawet jak tydzien nie zajrze do kompa.Przeraza mnie tylko to co z ta gra sie dzieje,Jest coraz gorzej.Gram juz ok.2 lat i jest coraz...
  11. Wojsko jest bezużyteczne

    Czesc.Wojsko zawodzi w kazdej sytuacij.To co zrobili z wojskiem,zakrawa o pomste.Zreszta i z cala gra po malu tez to robia.Coraz gorzej.Turnieje-Dla kogo,za takie nagrody ?....
  12. WYMIANA PW

    ja wymieniam 50 tygodniowo i jestem zadowolony.Korzystaja dwie osoby ja i partner z wymiany
Do góry