• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Lanariko

    Zaklęcie teleportu antycznych cudów

    Temat chowania antycznych cudów był już poruszany, ale chciałabym do niego wrócić. Gra bardzo się rozrosła, z każdą rasą dochodzą po 2 nowe cuda dające lepsze lub gorsze bonusy w mieście, a stare już uzupełnione cuda tracą czasem na wartości. Szkoda jest usunąć z miasta budynek, na, często, 35...
  2. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA szuka gracza

    Pojawił się u nas wakacik. W związku z tym zapraszamy aktywnego gracza chętnego dołączyć do zgranego składu. W tej chwili, co tydzień osiągamy złoto w iglicy a w turniejach 18-19 skrzynek. Bractwo ma całkowicie wypełnionego już perka punktów wiedzy i turniejowego, oraz częściowo perka pomocy...
  3. Lanariko

    Edit: "Blokada cudów dla graczy spoza bractwa" możliwość zamknięcia Antycznych Cudów

    Ostatnio różnego rodzaju dyskusje o antycznych cudach są dość częste i przyznam szczerze ze celowo się w nie nie pakowałam... Ale jestem już trochę sytuacja zmęczona. Fajnie, że dano mam możliwość przerabiania runek. (nareszcie) rozumiem, dlaczego wprowadzono limity. Nie cieszą mnie, ale uznaje...
  4. Lanariko

    SOWIA DZIUPLA

    Zwolniło nam się jedno miejsce. Zapraszamy aktywnych graczy. W turnieju zdobywamy 17 skrzynek i co tydzień złoto w iglicy. Jeśli uważasz, że możesz nam pomóc zwiększyć te wyniki (no w iglicy już się nie da, ale chociaż w turnieju) to zapraszamy. W sprawie rekrutacji proszę pisać do Lanariko.
  5. Lanariko

    dziwny jest ten świat

    Tak się zastanawiam, czy to ja jestem jakaś inna czy ludzie juz całkiem zeszli na psy... całkiem niedawno dostałam wiadomość od gracza, który (posiadając juz ładnie rozwinięte miasto) pytał się mnie, w prost, czy moje bractwo nie chce mu przy sponsorować surki - ani nie miał zamiaru do nas...
  6. Lanariko

    Innowacyjne produkty - zadanie

    nie jestem pewna czy to błąd ... pojawiło mi się zadanie: Tylko moją bonusową manufką towarów wzniesionych jest drewno. Manufka stali której to zadanie dotyczy to mój bonus żywych towarów. Z tego co pamiętam to chyba nigdy nie musieliśmy produkować niebonusowych towarów w zadaniach z listy...
  7. Lanariko

    Jednoczesne nastawienie zbrojowni

    Twórcy gry już umożliwili nam jedoczesne nastawianie warsztatów i manufaktur. Może by tak poszli za ciosem i umożliwili jeszcze wspólne nastawianie zbrojowni?
  8. Lanariko

    Zgłoszone Własne Antyczne Cuda pokazywane tak jak Cuda i innego gracza.

    Czy jesteś za zmianą okna wyświetlania Antycznych Cudów we własnym mieście tak żeby wyglądało tak jak okno Cudów u innych członków bractwa i sąsiadów? tzn żeby od razu widoczny był poziom danego cudu oraz pasek z wartością zainwestowanych/potrzebnych do ukończenia cudu punktów. Mi osobiście...
  9. Lanariko

    Poszerzenie oferty tworzenia w Akademii Magii

    Wiele ostatnio mówi się o możliwości zdobycia cennych budynków eventowych przez graczy świeżo dołączających do gry. Może mój pomysł nie jest jakiś bardzo rewelacyjny i ten post chyba bardziej byłby petycją do twórców gry niż pomysłem jako takim. Co powiecie na poszerzenie oferty tworzenia w...
  10. Lanariko

    ożywienie forum

    Nie raz już tu pisałam ze jako arcy przyjmuje do bractwa różne konta, i przez to mam styczność z całym wachlarzem graczy. Bardzo wielu z nich nigdy nie zagląda na forum bądź do wikipedii, a oba te miejsca są dość istotnym źródłem informacji o grze. Problemem jest również fakt ze nie ma...
  11. Lanariko

    Sojusze między bractwami

    Należę do dość aktywnego bractwa, które ma swoje wymagania w stosunku do członków, zauważyłam jednak że często zgłaszają się do nas gracze, którzy, z różnych powodów, tych wymagań nie spełniają. Są to fajni ludzie i miło się z nimi rozmawia i gra, ale niestety w wymagającym bractwie nie dają...
  12. Lanariko

    numerek

    Całkiem okrągły wyniczek udało mi się uzyskać niechcący :D
  13. Lanariko

    Zgłoszone Uniwersalny artefakt

    Propozycja - uniwersalny artefakt mogący podnieść dowolny budynek ewoluujący. Dostępny tylko w przygodach np. na ostatniej mapie. Pozwoliłoby to wyewoluować graczom budynek, który jest im potrzebny, a nie ten wybrany przez INO.
  14. Lanariko

    punkty wiedzy sie zerują...

    za każdym razem jak odswieżam strone zeruje mi sie czas przy naliczaniu punktów wiedzy:kp:. miałam ok 30 min do nastepnego punktu po odświezeniu zaczyna liczyc od nowa czyli 60 min. i tak juz kilka razy dzisiaj...:mad:
  15. Lanariko

    Naprawione problem z czatem

    wielokrotnie juz opisywany ale w dalszym ciagu nic sie nie rusza. bardzo prosze o konkretna odpowiedz kiedy wreszcie będzie naprawiony chat? regularnie mam nieaktywny. nie widac żadnych wiadomości od innych graczy, moje równiez nie przechodzą. poprostu puste okno... wylogowywanie się...
  16. Lanariko

    wartość budynków z eventu a zmiana roździału

    witam Mam pytanko, zaraz przejde z orków na elfy. budynki zdobyte w trakcie eventu maja ZNACZNIE lepsze parametry w epoce elfów. czy jeżeli sie wstrzymam z ich postawieniem do zaczecia nowej epoki to będa one miały parametry z tej nowej epoki czy z eopki w której bylam jak je zdobywałam? z...
  17. Lanariko

    Odrzucone antyczne cuda jako motywacja członków bractwa.

    Proponuje wprowadzenie nowego budynku antycznych cudów, który gracz mógłby postawić po osiagnięcu statusu ambasadora. Wiązałoby się to z pewnymi zmianami w bractwach. Potrzebne by było określenie maksymalnej ilości osob wyższych rangą. Np w każdym bractwie mogłoby być max 3 magów i 6...
  18. Lanariko

    Odrzucone co w trawie piszczy - podtematy

    Propozycja żeby dodać mozliwość zakładania podtematów w dziale "co w trawie piszczy" Jeden byłby ogólny dotyczący aktualizacji i gry ogólnie, ale byłaby możliwość dodania podtematów dotyczących poszczegulnych ewentów. Po zakończeniu ewentu podtemat mógłby być zamykany lub usuwany. Znacznie...
Do góry