• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. DETES

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy ktoś wie jak długo nie będą działać serwery statystyk i architekta?
  2. DETES

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czy jest gdzieś dostępna już mapa przygody i wymagane ilości odznak ?
  3. DETES

    Dyskusja o Discordzie

    Discord to jakaś popierdółka dla gimbazy. Już raz robiłem podejście i dałem spokój. Teraz się zarejestrowałem i co? Wchodzę tam co parę dni a tam 2-3 posty. Jak dla mnie porażka.
  4. DETES

    Błąd w ładowaniu wiadomości

    Na S2na kompie b.wolno- na apce jest OK. Na S3 komp i apka OK
  5. DETES

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ja chętnie bym powalczył o Niedźwiedzia Polarnego bo gdzieś to musiałem przeoczyć i mi brakuje 8 szt. :)
  6. DETES

    Taśma filmowa

    U mnie komunikat o konieczności wyłączenia blokera reklam. Po wyłączeniu i odświeżeniu ten sam komunikat.
  7. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie...
  8. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Podbijam - mam 3 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie...
  9. DETES

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Dzięki - nie pomyślałem o tym. Ja gram z doskoku i nie mam czasu na zagłębianie się w niuanse gry.
  10. DETES

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Co to zadanie dzienne "odkryj nowe wioski" ? Co autor miał na myśli? Zakończyłem zwiad, zakończyłem prowincję i dalej zadanie nie zaliczone. O jaką wioskę chodzi?
  11. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Co tydzień złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje. Szczegóły w Regulaminie...
  12. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 2000 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Raz w m-cu planujemy złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje...
  13. DETES

    Wartości skrzynek w turniejach

    Jak w temacie, nie mogę znaleźć wartości kolejnych skrzynek w turniejach. Może ktoś wie lub ma link gdzie to mogę znaleźć?
  14. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Teraz tylko 1 wolne miejsce - zapraszam
  15. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Podbijam - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy
  16. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Teraz tylko 1 wolne miejsce - zapraszam
  17. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Ponawiam - 2 m-ca wolne
  18. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Teraz już tylko 1 wolne miejsce - zapraszam
  19. DETES

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    Ale i tak pokazuje tylko tych na kompach. W sumie teraz zielonka kropka przy nicku pokazuje gracza online - ale dalej tylko na kompie.
  20. DETES

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 6

    BTW - czy na czacie można wysłać prywatną wiadomość do gracza? Jeśli można to jak?
Do góry