• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. DETES

    Wartości skrzynek w turniejach

    Jak w temacie, nie mogę znaleźć wartości kolejnych skrzynek w turniejach. Może ktoś wie lub ma link gdzie to mogę znaleźć?
  2. DETES

    2 miejsca

    Bractwo MIECZ PRZEZNACZENIA przyjmie 2 aktywnych i zaawansowanych graczy którym niestraszne Złote Iglice, 10 skrzynkowe turnieje i ostre Przygody Bractw. Zapraszam Detes - Arcy
  3. DETES

    Miecz Przeznaczenia - nabór

    Jak w temacie - mam 2 mca w Bractwie dla aktywnych graczy. Limit w turnieju (obowiązkowy) 1200 pktów - co tydzień 10 i więcej skrzynek. Raz w m-cu planujemy złoto w Iglicy. Bierzemy też udział w PB, z reguły jesteśmy w pierwszej 15-ce więc trzeba się zaangażować. Eventy jak komu pasuje...
  4. DETES

    Punkty w iglicy

    Cześć, mam pytanie odnośnie punktów w Iglicy a nie mogłem znaleźć tego na forum. Czy jest dostępna informacja ile punktów jest za każde piętro i poziom? Próbujemy w bractwie 1 x w m-cu zdobyć złoto ale ostatnio nie dajemy rady i chciałbym zrobić rozpiskę ilu graczy musi być na szczycie a a ilu...
  5. DETES

    To nie błąd Poszukiwacz wiedzy nie pokazuje się w Architekcie

    Jak w temacie - poszukiwacz wiedzy (2x2) nie jest pokazywany na planszy w Architekcie. W tym miejscu gdzie mam go w mieście w Architekcie jest puste miejsce, na które można wstawić inny budynek.
Do góry