• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. PasRatunkowy

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?

    Pomożecie znaleźć ( chyba włoską) stronkę, w której są wrzucone spisy zadań rasowych z poszczególnych etapów?
  2. PasRatunkowy

    Czy da się przekazać konto w grze założone przez google?

    Jak wyżej. Nawet nie wyskakuje hasło.
  3. PasRatunkowy

    Niemożność zalogowania

    Od 2-3 godzin nie mogę się zalogować, docieram do 25 i koniec. Zmieniłem przeglądarkę na Foxa, ale tam jest jeszcze gorzej niż na Chromie Sterowniki aktualne. Ciekawe że FoE wchodzi bez problemu... Jak to u Was wygląda?
  4. PasRatunkowy

    Bractwo WYRWIŚWIAT szuka nowego gracza!

    Poszukujemy graczy aktywnych turniejowo. W tej chwili nasza średnia skrzynek na turniej to 9,3 i poważnie myslimy o tym by dobić do 10. (W tej chwili robimy zaplanowane turnieje, z reguły 2 w miesiącu o 10 skrzynek, pozostałe na 9-10). Preferowany dorobek punktowy- powyżej 400 tysięcy, ale będą...
  5. PasRatunkowy

    Szukamy graczy do Bractwa

    Jesteśmy rozwijającym się Bractwem, szukamy graczy z jajem których interesuje rozwój. Możemy również porozmawiać o ewentualnej fuzji. Szukajcie mnie na trzecim świecie na poczcie, Pas Ratunkowy.
  6. PasRatunkowy

    Pomoc innemu graczowi

    Witam. Teoretyczna sytuacja.Chcę pomóc innemu graczowi .co zrobić by dostać się do jego miasta z tego samego komputera na którym gram. (oprócz hasła do konta,co oczywiste).Pozdrawiam
  7. PasRatunkowy

    Brak aktywności Arcymaga

    Cześć,szukam i szukam:) Chciałbym się dowiedzieć co dzieje się z Bractwem w sytuacji gdy założyciel-Arcymag pozostaje nieaktywny dłużej niż 30 dni?Pozdrawiam:)
  8. PasRatunkowy

    Przydatność jednostek a raczej jej brak

    Cześć,zauważyłem że od pewnego poziomu bitew przydatność barbarzyńców,cerberów czy łuczników jest praktycznie żadna.Istnieje mozliwość wykorzystania tych jednostek czy w 100% przestawić się na paladynów.Pozdrawiam:)
  9. PasRatunkowy

    Bractwo Wyrwiświat

    Cześć,szukamy aktywnych graczy,najchetniej z bonusami na towarach-drewno,marmur,zwoje,jedwab,pył,kryształy.Jak widzicie jest pole do popisu:)
Do góry