• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.4

    no to jest event :) 2 nagrody główne w tym jedna studnia :)
  2. Bija

    Dyskusja o aktualizacji 1.78

    a robienie przygód aplikacją to już będzie przyjemność :) browary będa leciały hurtowo :)
  3. Bija

    Dyskusja o aktualizacji 1.78

    o raju o raju :) czy widzieliście nowe możliwości w aplikacji??? teraz można nastawiać produkcję hurtem, w warsztatach odhaczając ptaszka, a w manufkach (również produkcji rasowej) wystarczy przewijać, nie trzeba wychodzić i ustawiać każdej z osobna. Mi się podoba! jeszcze tylko wiadomości i...
  4. Bija

    SKARBY

    Osobiście zbieram te skrzynki tylko i wyłącznie podczas przygód, kiedy trzeba zebrać odznaki z czarami. To co z nich wypada nie jest warte mojego czasu poświęconego na przeklikanie całego bractwa, apka pod tym względem rządzi. Zachęciło by mnie do zbierania tych skrzynek na pewno podniesienie...
  5. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    Czy tylko mi się wydaje, że za szybko ten event się robi? Jest jeszcze 15 dni do końca, a ja bez jakiegoś specjalnego przygotowania już skończyłam zadania (oprócz tych dziennych oczywiście). Udało mi się zdobyć 2 studnie czyli zapętliłam nagrody główne, ale artefaktów mam tylko 5, więc nawet na...
  6. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    ależ one mi się podobają! Nareszcie jakiś powiew świeżości. Nawet im wybaczę ten tragiczny system nagród głównych :) Podejrzewam że w tym evencie ulepszeń starczy na jednego feniksa, w innych eventach pewnie będzie można zdobyć kolejne? Co sądzicie?
  7. Bija

    Dwa zadania ścieżki głównej, powodujące przestój inny niż powinny.

    po zbadaniu zaawansowanego zwiadu następnej rasy będziesz mógł odrzucić to zadanie i jednocześnie pozaliczać kolejne praktycznie z automatu. Temat poruszany masę razy :)
  8. Bija

    Loteria odpowiedzi tydzień III

    15 plazma Bija
  9. Bija

    Loteria odpowiedzi tydzień II

    12 biopaliwo Bija
  10. Bija

    Loteria odpowiedzi tydzień I

    12 energia słoneczna Bija
  11. Bija

    Liczymy do miliona.

    602
  12. Bija

    co to jest ?

    Dziwne bo mi śmiga na Mozilli i chromie a komputer mam słabiutki bardzo. Edit: oczywiście na flash bo na HTML stoi dęba.
  13. Bija

    Dyskusja o aktualizacji 1.71

    zdziwiłam się bo jeszcze nie widziałam takich paczek. Nie żebym się rzucała i kupowała, po prostu pierwsze słyszę o takich paczkach :)
  14. Bija

    Dyskusja o aktualizacji 1.71

    Gdzie te paczki można zdobyć? Ewentualnie od którego rozdziału się pojawiają?
  15. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    cholerka to ja należę do tych pechowychv ;/ chyba coś im wywaliło bo dzisiaj od rana wywala servererror i nie da rady wejść.
  16. Bija

    Zasoby

    To jak już wiesz, że nie jesteś mistrzem to nie udzielaj błędnych rad...po to właśnie jest forum żeby się dowiedzieć jak dobrze rozpocząć grę - widocznie tego nie zrobiłeś na początku i dlatego się tak męczyłeś, ale dlaczego inni mają iść Twoją ścieżką? Posłuchaj mądrzejszych a na pewno będzie...
  17. Bija

    ikonka trwającego zwiadu

    Przydałaby mi się ikonka trwającego zwiadu na kuli ziemskiej (tak jak jest ikonka trwającego turnieju), co wyślę zwiadowce to o nim zapominam i tak zamiast, wypuszczać go bez odpoczynku to daje mu kilka kilkanaście godzin przerwy. Przydatne? Mam nadzieję że nie tylko ja cierpię na sklerozę ;)
  18. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    o no widzisz zupełnie nie pamiętałam o takim samouczku z nagrodami :) sądziłam że to cos nowego. Faktycznie po skończeniu zadań odpalił się craftsman challenge.
  19. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    zbuduj rezydencje, rozpocznij produkcje browara, posiadaj 2 warsztaty itp, - normalna podstawowa linia zadań, ta co po lewej stronie się wyświetla i te zadania zalicza właśnie.
  20. Bija

    Ważne Co w trawie piszczy... [SPOILERY] cz.3

    @Nusion zadania z linii zadań trzeba zrobić, a konkretnie pierwsze 18szt, utknęłam na 18 bo mi młotków zbrakło jutro odblokuje i zobaczę czy otwiera się kolejna paczka nagród czy coś nowego jeszcze. Ale +100 diaxów, młotki, monety i pw na start to na prawdę dużo jak dla mnie, przyśpieszy na...
Do góry