• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Bija

    Loteria odpowiedzi tydzień II

    12 biopaliwo Bija
  2. Bija

    ikonka trwającego zwiadu

    Przydałaby mi się ikonka trwającego zwiadu na kuli ziemskiej (tak jak jest ikonka trwającego turnieju), co wyślę zwiadowce to o nim zapominam i tak zamiast, wypuszczać go bez odpoczynku to daje mu kilka kilkanaście godzin przerwy. Przydatne? Mam nadzieję że nie tylko ja cierpię na sklerozę ;)
  3. Bija

    Błąd wyświetlania podglądu budynków w "tworzeniu"

    Nie widać ile dostaje się bonusu z budynku który można wyczarować w akademii. Błąd pojawia się za każdym razem kiedy ten akurat budynek się pojawia w slotach. Przeglądarka chrome i mozzila, na innych nie sprawdzałam
  4. Bija

    Odznaka z czarami

    przy takiej ilości potrzebnych odznak z czarami zmieniłabym ich "produkcję" zamiast faktycznego zdobywania czy to w akademii czy turnieju czy w skrzynkach, mogłoby to być tak jak w odznace z cudami ich użycie w mieście.
  5. Bija

    Przygoda bractw - blokada członków

    Czasami nie całe bractwo działa jako wspólnota, niektórzy grają dla siebie, a w bractwach są tylko aby zgarniać nagrody bez wysiłku. Zdarza się też tak, że są całkiem aktywni i pomocni, ale nie chce im się czytać wiadomości (o czacie nie wspomnę). Tacy członkowie owszem zbierają odznaki i...
  6. Bija

    zakończony turniej

    Tymczasem od kilku tygodni, na start turnieju w aplikacji wyświetla się komunikat, że turniej jest zakończony i wkrótce dostanę swoje nagrody.. wciąż czekam ;) Pozdr Bija
  7. Bija

    Ostrzeżenie

    Uwaga przestrzegam przed graczem "wowis" nie bierze udziału w turniejach ani w przygodach, zostawia taktyczne punkty żeby podłączyć się pod nagrody - to jeszcze akurat było do przeżycia. Ale dzisiaj przeszedł samego siebie, zamknął mapę do wiru zanim skończyliśmy wyznaczone punkty i tym samym...
Do góry