• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Viktoria1

    Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    FELYNDRAL BRACTWO; TO MY Suma punktów w turnieju eliksiru 75905 Lista uczestników: shee JanWu annac61 jakub357 andykolo TOMASGD NaszaDrukarka Sherab Feliczita andre444 krystofer Patrykuwgw Kwiatuszek1 jacekku myziolek conan 99 tancredi Lady Catrina Viktoria1 tinah0 Ovieca Pinki303 Curran zdenek
  2. Viktoria1

    Konkurs turniejowy - zgłoszenia

    ARENDYL Bractwo: Bractwo Wilka Suma punktów w turnieju eliksiru: 71222 Uczestnicy: Zeratul JanWu annac61 blazius1 andre444 Feliczita Wikopa krystofer stronol Rahowa22 jacekku andykolo Baniak2008 olifantus Dex80 chmurka325 Kwiatuszek1 aga1496 Viktoria1 rav 77 Sara Zima LeonDeJeagger JACEKMM...
  3. Viktoria1

    Błąd w evencie?

    Witajcie, od wczoraj na pasku piórek w evencie mam zamiast 20 aż 30 piórek do zapełnienia. Support twierdzi że to normalne. Jeśli normalne dlaczego nikt ze znajomych (a mam ich sporo, gram ponad 3 lata) tego nie ma? Sądziłem że to chwilowy "wyskok", jednak po zapełnieniu paska, nowy ponownie ma...
Do góry