• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. ArabellaPrim

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mam jedno konto na 1 świecie, gram w srednim klanie, w okresie letnim moge wejść 2x na gre i nie marudze a daje rade rozbudować to co chce.
  2. ArabellaPrim

    Zysk portalu 15% jak użyć ??

    Nie musi być portalu. Można wrzucić bez niego tylko nic nie da pokaże 0 i czerwony wykrzyknik ale uzyje.
  3. ArabellaPrim

    Dyskusja o wydarzeniu Mały Morski Szczęściarz

    Tego co wymyślił i dał do skrzynki za 68 waluty odłamek Świątyni Czempionów jako nagrode powinni na rynku zakutego w dybach smagać bykowcem.
  4. ArabellaPrim

    Pomysł na rozwiązanie problemu z popytem i podażą towarów

    Ok dla pomysłu. Interwencyjne wykupy byłyby jednak idealniejsze znam z innej gry taki system i działa super.
  5. ArabellaPrim

    Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Bije sie w piers, że skorzystalem z tych korupcjogennych wpisów na forum i tracąc nieliczny dostępny mi czas ciut wydaje mi sie skorzystalem. Dlatego jeszcze dzis skasuje nadmiarowe syrenki i miski.
  6. ArabellaPrim

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Lalunia. Bo juz raz postawilem od nowa senat ma max a tu zonkD:
  7. ArabellaPrim

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jak pojawi sie event typu syrenki czy miski to zestaw ten nie będzie bił na głowe manufaktury, którą do zadania na xxx surowców można potraktować czarem i potem czasówkami. No i pytanie po co tyle kultury w mieście??
  8. ArabellaPrim

    Dyskusja o Iglicy Wieczności i równowadze gry

    W zasadzie to robicie Iglice nie dla bractwa tylko z bractwem by dostać czasówki jako nagrody za zdobyte punkty.
  9. ArabellaPrim

    Potwierdzone BŁĄD PRZYGODY

    to samo, mocno irytuje.
  10. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    2 w PB i 1 w wyzwaniach. Na 10 level można było spokojnie zrobić bez wybierania specjalnie skrzynek bo ja wybierałem pod nagrode dzienna i na 10l zrobiłem.
  11. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    A ja miałbym propozycje by wywalić potwierdzenie po losowaniu skrzynki "świetnie". Jak na 10 losowań 8 to deszcz monet 5% to na usta ciśnie mi sie wszystko co przeczy słowu świetnie. A jeszcze jak ze skrzynki za 39 esencji (gdybym ją wybrał) wypadło by 1PW to chyba laptop o podłoge bym rozwalił...
  12. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Warunek posiadanie Centrum Handlowego bo inaczej te "ogromne ilości" sa chyba średnio niskie.
  13. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Te ogromne ilości to przykładowo ile??
  14. ArabellaPrim

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jak wywale budynek stonehenge z inventarza bede go mógł wytworzyc za jakis czas w akademii??
  15. ArabellaPrim

    Dyskusja o aktualizacji 1.98

    Zrobione to jest celowo. Pomyli się 1000 osób 800 zauważy 600 zgłosi co daje zysk firmie. Za miesiac zmienia:D. Opcja potwierdzenia wydania diamentów obowiązkowa bo np u mnie na myszce czasem pojawia sie multiklik.
  16. ArabellaPrim

    Dyskusja na temat Teamu i Forum

    3xTAK Moze demokratycznie ankieta i po jej zakończeniu odebranie uprawnień i pożegnanie.??
  17. ArabellaPrim

    Dyskusja na temat Teamu i Forum

    Moda od wycinanek ponosi i to maksymalnie wpada co 3 dni i kasuje co mu sie podoba.
  18. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zimowej Magii.

    Dzieki za info. Czyli te co sie zrobily beda na nastepne zadanko.
  19. ArabellaPrim

    Dyskusja o Zimowej Magii.

    Poszli po bandzie - "Zdobądź 3 razy Czarujący Podarunek, Moc Zasobów, Magiczną Produkcje i/lub Inspirującą Medytacje" - czyli jak produkujesz tylko Katalizatory to spadaj leszczu.
  20. ArabellaPrim

    Dyskusja o Halloween

    Wykasuj to jak najszybciej bo cichociemni do centrali doniosą i naprawią w 30s szybką łatka.
Do góry