• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ethel

    Czy jest możliwe przypinanie postów?

    @Urdur można by jakoś przypiąć post chrisa- ten z diagramem wskazującym orientacyjny rozkład woja w nowym turnieju: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zmiany-w-turniejach.4915/post-62650 bo po raz kolejny przeglądam kilka stron tego wątku aby go znaleźć...
  2. Ethel

    Potwierdzone Złe naliczanie many z bonusu smoczego opactwa na aplikacji

    witam, nie wiem czy wszyscy mają ten problem ale zauważyłam, że jak rzucam zaklęcia poprawy wydajności warsztatów czy manufaktur na aplikacji to pojawia mi się informacja, że dostaje około 2,5k many- chociaż mój bonus z opactwa to ponad 10k many. Nie jestem pewna czy przekłada się to na realna...
  3. Ethel

    Brak możliwości pominięcia animacji w turnieju na apce

    Witam, podobno udogodnienie pt"pominięcie animacji w turnieju na apce" już weszło... pomimo trzech aktualizacji od tego czasu - na mojej apce to to nie funkcjonuje- posiadam xiaomi 5, system- android, aktualną wersję aplikacji elvenar... a w dalszym ciągu nie mam tej możliwości pominięcia...
  4. Ethel

    Naprawione Crafting- brak informacji o statystykach potencjalnych budynków

    Witam, człowiek zastanawia się czy nie craftingować wędrownego kupca III- ale innogames proponuje mi kota w worku- mogą craftingować towary tier3- ale nie wiem ile tego będzie.....
  5. Ethel

    Naprawione Wielkie Obrusy

    W cyklicznym zadaniu- wyprodukuj 1 Wielki Globus- nagłówek brzmi- "Wielkie Obrusy".... to jest ewidentny błąd w tlumaczeniu...
  6. Ethel

    Hurtownik- ujednolicenie aplikacji i wersji przeglądarkowej

    Witam, temat powstał na skutek mojej frustracji w wyniku straty znacznych ilości narzędzi.... Otóż... Hurtownik w wersji na aplikację handluje danym surowcem w zamian za - z lewej narzędzia, środek złoto, po prawej za surowiec... Z bliżej nieznanych mi przyczyn w wersji przeglądarkowej...
Do góry