• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Sorcha

    Niewyłączony ekran Święta Majowego!

    Pomimo zakończenia eventu majowego, jak widać na załączonym poniżej obrazku: ikona i okienko dotyczące Święta majowego dalej działa. System Windows 10 64 bit Przeglądaka: Firefox 76.01 64bit i Srware Iron 78.0.4050.0 64 bit Wersja html5 Świat pl3 Elfy użytkownik: Sorcha Oczekiwane działanie: W...
  2. Sorcha

    Bractwa - prowadzenie, motywacja i strategie graczy

    Zapraszam do wymiany doświadczeń na temat prowadzenia Bractwa, co motywuje graczy do udziału w turnieju, jakie macie strategie prowadzenia Bractw. Jak prowadzić Bractwo na stawione na turnieje, a jak takie, które gra "na luzie". Zakładam, że bractwo turniejowe, da sobie z Przygodami Bractw, a...
  3. Sorcha

    Ewolucja Feniksa Zadanie 80 - Nieprzetłumaczona treść zadania

    W zadaniu 80 treść zadania jest po angielsku, pod napisem Wymagane Wersja Flash Firefox 66.0.3 Następne zadanie już wyświetla się poprawnie, wszystko po polsku!
  4. Sorcha

    Nieznikające wykrzykniki w drzewku badań!

    Może ktoś mi pomoże? Jakiś czas temu pojawił się wykrzyknik sygnalizujący nową rzecz na drzewku badań, taki sam jak te gdy coś pojawia się w naszym inwentarzu! Kliknąłem więc, żeby zobaczyć co to jest i to co zobaczyłem jest na załączonym obrazku poniżej: Czy ktoś mi może powiedzieć co...
  5. Sorcha

    Błąd wyświetlania opisu budynku

    Świat gry: PL 3 Przeglądarka + wersja: Firefox 64.0 Wersja Flash Playera: 32.0.0.101 (64 bit) System operacyjny: Windows 7 64bit Rozdzielczość ekranu: 1366x768 Nazwa konta: Sorcha Elfy czy Ludzie: Elfy Opis sytuacji: Przy rozbudowie manufaktury magicznego pyłu na Goblińską manufakturę...
  6. Sorcha

    Magazynowanie Grzybków Mądrości i Łupów

    Grzybki Mądrości mogłem już robić kilka dni temu, ale ponieważ na portalu były oznaczone ciemniejszym kolorem (patrz zrzut ekranu) to po instrukcjach z Rozdziału Wróżek gdzie to jest dokładnie opisane, żeby nie produkować wcześniej niż ma się miejsce na magazynowanie zaczekałem. Rozbudowałem...
  7. Sorcha

    Podwójne loginy po użyciu komendy /who

    Wersja gry: v1.64.2-(2277151a4) (2018-10-08 7:14) Świat gry: PL 3 Przeglądarka + wersja: Firefox 62.0.3 Wersja Flash Playera: 31.0.0.108 (64 bit) System operacyjny: Windows 7 64bit Rozdzielczość ekranu: 1366x768 Nazwa konta: Sorcha Elfy czy Ludzie: Elfy Powtarzalność: 5/5 (1/5 = raz; 2/5 =...
  8. Sorcha

    Pure Phoenix szuka wzmocnienia !!!

    Szukamy nowych aktywnych graczy, którzy wzmocnią nasze Bractwo! Nie mamy presji na rankingi i skrzynki wymagamy tylko aktywności odrobinki :) Oczekujemy: - Wizyty w obrębie naszego Bractwa (minimum 3 na tydzień) - Uczciwego handlu (1:1 w tej samej grupie) Mile widziane: - Udział w turnieju...
  9. Sorcha

    Nowa ikona zadań?

    Po ostatniej aktualizacji (1.61) pojawiła się nowa ikona zadań obowiązkowych. Wygląda jak zwój z wykrzyknikiem, patrz rysunek. Pytanie: Czy to jakieś dodatkowe zadanie sygnalizacja czegoś (jakiegoś braku), może zgłoszeń do Bractwa? Sam nie wiem. Zgłoszenia by były w powiadomieniach. Może to...
  10. Sorcha

    Cześć!!! Jak się macie ?

    Jestem Wojtek, jestem facetem po 40-ce, który uwielbia grać w gry MMORPG i fantasy, przeważnie żeńskimi postaciami - stąd taki nick. Miałem go wykorzystać i niewykluczone, że to zrobię kiedyś;). Tymczasem wsiąkłem w Elvenar i jak mam dość to robię sobie przerwę na jakąś dobrą książkę lub serial!
Do góry