• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. KociMord

    Dyskusja o rozdziale 21

    Czy masz już może odpowiedź od obsługi gry?
  2. KociMord

    Zgłoszone Otrzymywanie wiadomosci w grze pomimo skasowania tematu

    Zagłosowałem na tak/nie - ale mam troszkę inną propozycję. A może by skasowane wiadomości leciały do zakładki kosz (skoro zakładki już są - dodanie nowej to nie problem) skąd można było by je przywrócić na kartę wiadomości - lub skasować świadomie i na stałe, z punktu widzenia twórców ten sposób...
  3. KociMord

    Kupowanie punktów wiedzy / hurtownik towarów

    Bez szans na realizację A poza tym, to gdyby teraz (czy nawet co miesiąc) ceny PW się resetowały - wyobraźcie sobie, że taki gracz po 16 rozdziale jak ja, który ma na koncie miliony surki, ratusz ma 54 miliony monet pojemności - mógłby kupować PW za 500 monet (+ zwiększenie każdego o 500), 40...
  4. KociMord

    VPN do elvenar

    Mam pytanie Już od jakiegoś czasu zauważam coraz wolniejsze ładowanie Elvenara, sądzę że to nie wina serwerów gry, a raczej gdzieś korków na łączach pośrednich - może zna ktoś jakiegoś fajnego najlepiej darmowego VPNa, na którym Elvenar śmiga jak dziki? Mam internet LTE w PLAY, wiem że w tym...
  5. KociMord

    Potwierdzone Błędna ilość mgieł wizji przy tworzeniu

    Wydaje mi się, że dla budynku posiadłość z piernika błędnie jest pokazana ilość mgieł wizji. Budynku nie tworzyłem, dlatego nie wiem, ile jest przyznawane. Dla przykładu na załączonym zrzucie dwa budynki ewolucyjne z wydarzeń, których koszt wytworzenia jest taki sam, ale liczba mgieł drastycznie...
  6. KociMord

    dwa błędy z nowym systemem cudów

    na pewno poprawiono to, ze już mogę zaznaczać cudaki :)
  7. KociMord

    dwa błędy z nowym systemem cudów

    Hej wszyscy przypadkiem nie próbujcie dawać antycznych PW w cud który się rozbudowuje, bo po rozbudowie te PW znikają a co do pkt 2. zgłosiłem to też przez grę na support - dostałem odpowiedź, ze przekazano programistom, mija tydzień, a ja nadal po kliknięciu serduszka mam restart gry ale niech...
  8. KociMord

    dwa błędy z nowym systemem cudów

    1. Można zainwestować PW w cud innego gracza, mimo ze cud jest aktualnie w rozbudowie (i będzie jeszcze przez jakiś czas) 2. Miałem zaznaczony cud na 29 lvl jako ulubiony, po zaczęciu rozbudowy próba zaznaczenia innego cudu jako ulubiony kończy się komunikatem o błędzie i restartem gry
  9. KociMord

    Nie można wejść w cuda na 30 poziomie

    O! Dzięki - szukałem tu i na becie i nie widziałem w takim razie można zamknąć / skasować ten post
  10. KociMord

    Nie można wejść w cuda na 30 poziomie

    Jeżeli mamy cud na 30 poziomie, to nie można w niego wejść. A wejść czasem potrzeba, aby przypomnieć sobie w/g czego są naliczane bonusy, np. ile procent pracującej populacji daje otchłań
  11. KociMord

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    uu na becie nowy event z feniksem się zaczął https://beta.forum.elvenar.com/index.php?threads/gathering-of-the-phoenix-cults.14625/ u mnie na wróżkach wygląda to nawet zachęcająco 2 linie zadań - czyli pewnie znowu będzie ciężko całego uzbierać
  12. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    @Midi67 czyli wracamy do początku - jest super jeśli to ty możesz przenieść manufkę - ale jest ble, jeśli ktoś mógłby przenieść budynek wojskowy I mylisz się - koszary nigdy nie były wymagane - jeśli postanowiłbyś nie wykonywać zadań, to można było go nie stawiać. Tylko, że tego dowiadujemy się...
  13. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    @Midi67 oraz @Nostormo powiedzcie w czym wam by ta opcja przeszkadzała? Jeżeli nie chcę produkować wojska, albo wystarczy mi do tego 1 budynek, to dlaczego nie mam mieć takiej opcji? Midi ty piszesz, że jak nie potrzebowałeś warsztatów to je skasowałeś - ja z koszarami tego zrobić nie mogę...
  14. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    właśnie - można sprzedać - a w razie odbudowy robić to przez miesiąc, poświęcając ogromne zasoby. Ale coś mi się widzi, że ty teleportacji nie uznajesz - bo Ci sens gry wypacza.
  15. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    i jeśli wybrał jak piszesz "wojskową" to niech z tym zdycha - bo przecież każdą manufkę można sprzedać/teleportować, co za tym idzie zrezygnować z drogi "handlowej"
  16. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    Odblokowanie teleportacji dla budynków produkujących wojsko. Uzasadnienie: obóz najemników i tereny można sprzedać i wybudować ponownie. Powinna być także możliwość teleportacji tych budynków. Koszar nie można sprzedać, ale przynajmniej teleport powinien być dostępny (choć w/g mnie sprzedaż...
  17. KociMord

    numerek

    a ja wykręciłem 7 jedynek może ktoś jeszcze się ładnym wynikiem pochwali?
  18. KociMord

    Premia Kultury

    próbowałem to policzyć - ale to chyba jakiś skomplikowany algorytm, w dodatku coś zaokrąglający chyba lidzie od planera / architekta też tego nie rozgryźli, bo trzeba tam ustawić ręcznie ja przyjmuję, że zapotrzebowanie x 2 to premia 150%
  19. KociMord

    STOP Runom w z zakończonych cudach

    zdecydowanie NIE wolałbym możliwość przekuwania tych run na odłamki run - może być to "specjalna moc" cudaka na 16 rozdziale, albo jakiegoś budynku ewolucyjnego z okazji dnia przekuwacza run a co do nieotrzymywania - załóżmy prostą rzecz - nie dostajemy run - a przez przypadek, po pijaku, ktoś...
  20. KociMord

    Zgłoszone Uniwersalny artefakt

    ależ absolutnie nie tak uniwersalny artefakt tylko z przygód (mapa 3), to jakieś 5 rocznie - co daje prawie 2 lata zbierania, aby móc NIE bawić się w AŻ jednym evencie propozycja dotyczy nowego (dodatkowego) artefaktu (@lanariko zaproponowała aby artefakt był dostępny w ilości 1 na przygodę) w...
Do góry