• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. KociMord

    VPN do elvenar

    Mam pytanie Już od jakiegoś czasu zauważam coraz wolniejsze ładowanie Elvenara, sądzę że to nie wina serwerów gry, a raczej gdzieś korków na łączach pośrednich - może zna ktoś jakiegoś fajnego najlepiej darmowego VPNa, na którym Elvenar śmiga jak dziki? Mam internet LTE w PLAY, wiem że w tym...
  2. KociMord

    Potwierdzone Błędna ilość mgieł wizji przy tworzeniu

    Wydaje mi się, że dla budynku posiadłość z piernika błędnie jest pokazana ilość mgieł wizji. Budynku nie tworzyłem, dlatego nie wiem, ile jest przyznawane. Dla przykładu na załączonym zrzucie dwa budynki ewolucyjne z wydarzeń, których koszt wytworzenia jest taki sam, ale liczba mgieł drastycznie...
  3. KociMord

    dwa błędy z nowym systemem cudów

    1. Można zainwestować PW w cud innego gracza, mimo ze cud jest aktualnie w rozbudowie (i będzie jeszcze przez jakiś czas) 2. Miałem zaznaczony cud na 29 lvl jako ulubiony, po zaczęciu rozbudowy próba zaznaczenia innego cudu jako ulubiony kończy się komunikatem o błędzie i restartem gry
  4. KociMord

    Nie można wejść w cuda na 30 poziomie

    Jeżeli mamy cud na 30 poziomie, to nie można w niego wejść. A wejść czasem potrzeba, aby przypomnieć sobie w/g czego są naliczane bonusy, np. ile procent pracującej populacji daje otchłań
  5. KociMord

    Teleportacja koszar, terenów treningowych i obozu najemników

    Odblokowanie teleportacji dla budynków produkujących wojsko. Uzasadnienie: obóz najemników i tereny można sprzedać i wybudować ponownie. Powinna być także możliwość teleportacji tych budynków. Koszar nie można sprzedać, ale przynajmniej teleport powinien być dostępny (choć w/g mnie sprzedaż...
  6. KociMord

    na liście turniejowej dzielnice są aktywne przed czasem

    Jeśli klikniemy na listę dzielnic w turnieju (od 2 gwiazdki) to przycisk wejścia robi się zielony, szybciej niż dzielnica jest gotowa na wejście - kwestia około 30 sekund - ale takie kliknięcie powoduje zawieszenie gry na ekranie ładowania
Do góry