• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Mika1806

    Ostatnia litera

    Topór
  2. Mika1806

    X czy Y

    Kaptur Pomidory czy ziemniaki?
  3. Mika1806

    Brak informacji o ilości produkowanych żywych towarów - apka

    Czy ktoś się tym w ogóle zajmuje? Minęły już ponad 2 tygodnie od zgłoszenia.
  4. Mika1806

    Brak informacji o ilości produkowanych żywych towarów - apka

    Nazwa gracza: Mika1806 Wersja gry: 1.125 System: Android 8.1.0. Świat: PL1 (prawdopodobnie również pozostałe światy) Opis błędu: w manufakturach i w zakładce „produkuj" i „rozbuduj" 2 razy wyświetla się ilość produkowanego zwykłego towaru, zamiast osobno dla zwykłego i żywego. Błąd występuje...
  5. Mika1806

    To nie błąd Iglica przestała działać na apce

    Też miałam ten problem, przeinstalowałam apkę i wszystko jest w porządku (przynajmniej na razie.)
  6. Mika1806

    X czy Y

    Mielone Masło orzechowe czy Nutella?
  7. Mika1806

    Zmiany w turniejach

    Raz się zdarzyło
  8. Mika1806

    Sowia Dziupla - zapraszamy

    Dziękuję bardzo, ale dopiero po turnieju.
  9. Mika1806

    Sowia Dziupla - zapraszamy

    Witam, osiągam co turniej przynajmniej 1,3 k (często więcej), ale mogę się podciągnąć oraz 2 piętra iglicy (do 2 bossa.) Moje bonusy to marmur, kryształy i eliksiry. Mam nadzieję, że w PB zawsze zdobywacie wszystkie 3 skrzynki (moje obecne bractwo nie dało rady). Link do profilu...
  10. Mika1806

    Nowe Turnieje - nowe osobiste rekordy

    Koval92 gratulacje dla całego bractwa! Szacun!
  11. Mika1806

    To nie błąd 4 klasy jednostek wroga w 1 walce

    Dzisiaj trafiłam na kombinację z wszystkimi 5 klasami... Gratuluję, zwłaszcza nowym graczom... EDIT: Wszystkie kombinacje z poprzedniego posta przeszłam łucznikami III/driadami III, tą z 5 klasami kwitnącymi magami II.
  12. Mika1806

    To nie błąd 4 klasy jednostek wroga w 1 walce

    Większość z Was zapewne zauważyła, że w starym turnieju i iglicy wojsko wroga jest ograniczone do maks. 3 klas (inaczej byłoby zbyt trudno.) Tymczasem w nowym turnieju wyskakują walki z 4 klasami. To błąd, czy zamierzone działanie? Oto screeny:
  13. Mika1806

    Zakładka kupca z poziomu mapy

    Dlaczego nie, to przydatne w PB.
  14. Mika1806

    Naprawione Błąd przy produkcji wojska

    Dobra, teraz zauważyłam.
  15. Mika1806

    Naprawione Błąd przy produkcji wojska

    Nie każdy. Ja nie mam. Trzeba sprawdzić jak dużej liczby graczy dotyczy i od czego to zależy.
  16. Mika1806

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Podejrzewam, że T7-9 będą wytwarzane z żywych.
  17. Mika1806

    Fragmenty uniwersalnego artefaktu, 10 = 1 artefakt

    Świetny pomysł, zdecydowanie na tak. Na fragmenty do artefaktu mogłyby być przepalane artefakty z inwentarza - wszystkie rodzaje. To zachęcałoby graczy do brania udziału w eventach, nawet jak budynek ewolucyjny jest słaby.
  18. Mika1806

    Dyskusja o Pielgrzymce Czarowników

    1. Trent o żywopłotowej brodzie (drugiego nie pamiętam).
  19. Mika1806

    Filtry w inwentarzu

    Zdecydowanie na tak, w inwentarzu robi się straszny bałagan. Ze swojej strony proponuję jeszcze filtry eventowe.
Do góry