• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Aby nie było, że tylko wybrańcy mają szansę rozbudować chatkę na 10 poziom, u mnie brakuje tylko 8 kotów do ostatniego kapelusza. Czekam na walutę aby dokupić świeczki. PS : stan na dzisiaj
  2. Rewaluacja cudów

    Podtrzymuję nadal swoją decyzję i Grzybków nie stawiam. Do mojego stylu gry wystarczy Bastion. Ale nad osunięciem Gildii zastanawiam się już jakiś czas i w trakcie poewentowej przebudowy pójdzie do zburzenia.
  3. Rewaluacja cudów

    W związku ze zmianą funkcjonowania turniejów zastanawiam się czy nie warto byłoby pousuwać niektóre cuda. W moim przypadku byłyby to Gildia i Kuźnia Bohaterów. Jakie jest wasze zdanie na temat usuwania cudów, które przestały być użyteczne ze względu na zmianę funkcjonowania gry i dodanie do gry...
  4. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    chyba więcej niż ździebko : na FOE są dodatkowe linie zadań, są 3 a nie 2 odpowiedniki artefaktów do uzyskania za wykonanie zadań (a dom strachów ma 7 poziomów a nie 10), jest także 1200 waluty za zadania a nie 300 szt, nie wspominając o możliwości wylosowania w ramach nagród dziennych budynku...
  5. Dyskusja o wydarzeniu Zamglony Las

    Bez żadnej gimnastyki mam chatkę na 10 levelu na becie. Wystarczyło losować tylko największe pakiety i efektywnie wykorzystywać świeczki/latarnie/itp
  6. Zmiany w turniejach

    z punktu widzenia mojego bractwa turniej wygląda nieźle. Nie planowaliśmy zdobycia 10-tej skrzynki bo w zeszłym tygodniu walczyliśmy o nią. Udało nam się w 18 osób. Mamy prawie 11-stą. Nie wiem jak inni, ale ze swojej strony użyłam tylko feniksa, poza tym mam klasztor (7 level), Smocze opactwo...
  7. Dyskusja o Jesiennych Zodiakach

    u siebie zauważyłam, że o wiele więcej nagród dziennych i dodatkowej waluty miałam z apki, ale to może być błąd statystyczny
  8. Koszty ekspansji

    Z ciekawości przejrzałam Twoje miasto. Masz mnóstwo budynków ze starych eventów ( z III rozdziału a jesteś w Krasnoludach), poza tym miasto nie jest najlepiej ułożone (w załączniku propozycja bardziej efektywnego ułożenia). Warto więc wykorzystać obecny event aby wymienić niektóre budynki...
  9. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Może w Twoim wypadku będzie lepiej poszukać bractwa które aż tyle nie wymaga. Wiąże się to jednak z tym, że te mniej wymagające nie robią za każdym razem 10-ciu skrzynek.
  10. Królewska renowacja

    Nawet jak nie posiadasz schematów to Akademia pozwala tobie zapłacić 300 diamentów za schemat.
  11. Dyskusja o Podróży Powietrznych Kupców

    Wczoraj też losowałam, jakieś 1 - 1,5 k i dostałam 8 dziennych. Wybierałam głównie skrzynki za 53, 84 i 19. Nie wygląda więc na to, że IG obcięło szanse na zdobycie nagród : po prostu zwykła statystyka.
  12. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Dla wielu graczy, którzy od poprzedniego eventu zmielili epokę, nawet te średnie budynki pop/kult biją na głowę super budynki z eventu halloweenowego. Nie każdy ma tyle zaklęć renowacji aby podnosić wszystkie budynki.
  13. Dyskusja o aktualizacjia 1.105

    Bynajmniej Inno nie przewidziało tego, że ktoś w smokach będzie próbował rozbudować Iglice do 31 poziomu. Osobiście też bym tego nie przewidziała.
  14. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    W wielu wypadkach wystarczy efektywnie ustawić sobie miasto, pozbyć się dziur i zbędnych ulic, nie trzymać budynków na 1-levelu w zapasie, usunąć nieaktywne wzmocnienia i wykorzystywać budynki eventowe. Nie ma przymusu kupowania ekspansji za diamenty ani kupowania diamentów za realną kasę.
  15. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jedynie mam dosyć przedstawicieli pokolenia "mi się należy", <ciach>. Zrozumiałabym ten typ skarg gdyby gra była płatna. Masz za darmochę przyzwoity event skrojony nie tylko pod potrzeby graczy w ostatnich rozdziałach, w zdrapce widziałam niezłe budynki z poprzednich eventów. Jak się podliczy...
  16. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Jakby chcieli nas zarżnąć to wprowadzili by znowu nielimitowaną linię zadań. Teraz mamy prosty event, który nie zmusza nas do przeorganizowania całego miasta. Może nagrody nie wprawiają wszystkich w zachwyt, ale na drzewko majowe znajdzie się miejsce w moim mieście. Licząc wszystkie zasoby...
  17. Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Skała Venara III w II rozdziale jest o wiele mniej warta od Kultu Feniksa w IV w szczególności jeśli gracz nie należy do bractwa które regularnie robi 10-tą skrzynkę.
  18. Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Pawilon, Latarnia i Świątynia Feniksa są to części zestawu bodajże z 2018 r. więc raczej ich nie dadzą.
  19. Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Niekoniecznie : dzięki Kultowi Feniksa zwiększę posiadaną populację o jakieś 15k zastępując nim budynki z poprzednich 2 eventów. Budynek daje więcej populacji na pole niż rezydka. Płonący basen zastąpi moje Bańkowe Platformy zwiększając produkcję many, jednocześnie zyskam kilka pól. Poza tym...
  20. Dyskusja o Zgromadzeniu Kultów Feniksa

    Póki co dzisiejszy budynek ma najlepsze statystyki jeśli chodzi o populację. W dniu 10-tym będzie płonący basen, który daje sporo many. Dużo zależy od tego czego potrzebujesz najbardziej w swoim mieście. Nie liczę na studnie w tym evencie ani na przyspieszacze.
Do góry