• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jeśli wszystko będzie OK, ma wejść na serwery live w przyszłym tygodniu, przynajmniej tak twierdzą CM'owie na niektórych innych serwerach. Myślę że samo narzekanie nie wystarczyło, ale dużo ludzi odeszło (i dalej odchodzi) i, przede wszystkim, przestało płacić.
  2. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Będzie obniżka kosztów rozbudowy cudów, dotycząca fragmentów. Nie wiem czy się cieszyć (że poszli po rozum do głowy) czy wkurzać (że zajęło im to dwa miesiące a fragmenty które poszły w tym czasie zostały przeznaczone na rozbudowy w pewnym sensie "poszły w komin")
  3. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Pewnie żeby ludzie nie poszaleli z nadmiaru o_O
  4. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Portalówki też, obecnie najbardziej opłacalne źródło fragmentów
  5. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Papuga... Aż sprawdziłem tę produkcję strzelających. 29500 jednostek na dobę w moim rozdziale to prawie 2h produkcji obozu (z simią). Jak na budynek ewolucyjny to nieźle, ale nadal nie jestem pewien czy jest sens tracić na to 16 kratek + droga. Co do unurytu, to nie wiem czy nie lepszy jest...
  6. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Jak dodali, to efektywny koszt będzie taki sam POD WARUNKIEM, że dobijesz do określonego poziomu. Już pisałem przy okazji zmian w cudach, chodzi o zwiększenie ilości klikaniny. Zniknęła natomiast dodatkowa waluta z królewskich nagród.
  7. Ovocko

    Artefakty

    Na zmiany w AW gracze na różnych światach protestują, na Discordzie EN stuknęło już prawie 20 tys. komentarzy na ten temat. I co? Jajco :cool:
  8. Ovocko

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Dokładnie to. Jest kilka czynników, które mają wpływ na to, że trudniej będzie zdobywać pewne odznaki: Odznaki za mgłę - ponieważ teraz większość graczy rozbudowujących cuda będzie musiała mocno ograniczyć tworzenie (ze względu na katalizatory i - zwłaszcza - fragmenty zaklęć), zdobywanie...
  9. Ovocko

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Nie zapominam, ale to jest za mało, by wystarczyło na rozbudowy cudów + tworzenie w akademii (o kotle nawet nie wspominając). Statystycznie rzecz biorąc, z iglicy wypada średnio około 15 tys. zaklęć. Plus to co można zamienić na zaklęcia (portalówki, przyspieszacze, to co wypada ze zdobytych w...
  10. Ovocko

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Katalizatory są z tego wszystkiego najłatwiejsze do ogarnięcia, serio. Od pewnego momentu jest smocza arka, która sporo ułatwia, ale nawet bez niej było parę budynków które dają katalizatory. Najwydajniejszy z nich jest Tinlung, są biblioteki (choć jak wszyscy wiemy, obecnie można dostać tylko...
  11. Ovocko

    O zmianach w Antycznych Cudach na spokojnie!!!

    Nie macie, bo gra jest o fragmenty zaklęć a nie o katalizatory. A dokładnie Fragmenty > Renowacje > Katalizatory, w tej kolejności. Dla niektórych bardziej problematyczne będą renowacje, ale tak czy siak katalizatory to najmniejszy problem, zwłaszcza że większość budynków zdobywanych w eventach...
  12. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Oczywiście. Przy czym tutaj, na co zwraca uwagę wielu ludzi na becie i serwerze EN, jest jeszcze kwestia nadużycia zaufania. No nie zmienia się reguł z dnia na dzień, ani nie komunikuje się ich w sposób w jaki to zostało zrobione. O ile do tej pory okazjonalnie kupowałem diamenty, od teraz nie...
  13. Ovocko

    Oficjalne informacje z Discorda

    Taaak, już od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie ulepszyć elvenaru poprzez zaprzestanie swojej w nim obecności, a widzę, że coraz bardziej do tego zachęcają ;)
  14. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ma sens o tyle, że zwalniasz miejsce pod inne budynki niż osada. A tak na marginesie, to polecam ostatnie ogłoszenia z discorda (na serwerze EN pojawiło się dzisiaj). W skrócie - zmiany takie są bo takie mają być, żadnej korekty kosztów nie będzie, sprawdziliśmy na przykładzie tych z 21...
  15. Ovocko

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Chyba było jakieś zadanie z wczesnych rozdziałów na sprzedaż portalu. Dostałem z tego jakieś diamenty o ile dobrze pamiętam
  16. Ovocko

    Oficjalne informacje z Discorda

    Można zrobić...
  17. Ovocko

    Strzał w kolano?

    Jeszcze a propos "szturchania" mniej aktywnych - jak się popatrzy z tej perspektywy to nawet zmiany, które inaczej wyglądają na nielogiczne zaczynają mieć sens. Na przykład dlaczego przystopowano rozwój cudów, kiedy wcześniej wręcz zalano nas PW z run? To wygląda na miotanie się od bandy do...
  18. Ovocko

    Oficjalne informacje z Discorda

    To jest ogólna informacja, na innych serwerach też się pojawiła
  19. Ovocko

    Słów kilka o zmianach w cudach

    Ale tych małych budynków nie chowasz teleportacjami, tylko sprzedajesz i wymieniasz na nowe z AM (choć zgoda, że trzeba uważać, by mieć zapas). Teleportami chowasz duże, np. zbrojownie, bo to zwyczajnie "taniej" wychodzi
  20. Ovocko

    Strzał w kolano?

    Przygody fajnie scalają bractwo. W turniejach czy w iglicy nawet jak na koniec dostajesz nagrody dla bractwa, to "każdy sobie rzepkę skrobie", natomiast w przygodach liczy się kooperacja między graczami. Ale też od pewnego czasu już się nie angażuję jak kiedyś, bo właściwie każdą można przejść...
Do góry