• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Ovocko

    Słów kilka o zmianach w cudach

    Postanowiłem wrzucić tu komentarz na temat zmian i garść podpowiedzi jak sobie z nimi poradzić, który zrobiłem dla swojego bractwa: Oprócz oczywistych zmian w klasztorze/ruinach trochę interesujących zmian zaszło w pozostałych cudach. Przede wszystkim zmieniła się struktura przyrostów mocy -...
  2. Ovocko

    Zmiana sposobu uruchamiania trybu sprzedaży na aplikacji

    Obecnie na apce tryb sprzedaży dostępny jest jako pod-tryb przestawiania miasta: klikamy na ikonę przestawiania miasta i wtedy możemy albo przesuwać budynki, albo uruchomić funkcję sprzedaży. W momencie uruchomienia trybu sprzedaży każde dotknięcie budynku wywołuje pytanie, czy aby na pewno...
  3. Ovocko

    Dyskusja o aktualizacji 1.178

    @jarq, ta aktualizacja co weszła na apkę parę dni temu to jakaś tajna jest? ;) Jak na razie nie zauważyłem większych zmian oprócz tego, że pasek postępu przy logowaniu liczy teraz od 1 do 17 zamiast do 16 :cool:
  4. Ovocko

    (?) Ilość budynków z eventów czyli skąd wytrzasnąć fragmenty zaklęć?

    Prowadził ktoś może statystyki ile przeciętnie budynków wpada do inwentarza w jednym evencie? Nie chodzi mi tutaj o budynki na które ktoś się specjalnie nastawia (typu atrakcyjne dzienne), ale takie, które wpadają niejako przy okazji. Problem mam z grubsza taki: mam nadprodukcję katalizatorów a...
  5. Ovocko

    Przygoda - kosmiczne limity na worki monet

    @jarq, nie wiem czy to nie powinno być w dziale z błędami gry, bo pono jest potwierdzone, że to błąd, niemniej zgłaszam tutaj żeby podkreślić wagę i skalę problemu: Limit na worki monet poszybował na tyle w górę, że w niektórych przypadkach jest niemal niemożliwością je zdobyć. Na przykład w 9...
  6. Ovocko

    Produkcja many budynków zestawu/ewolucyjnych i latarnia sąsiedztwa

    Po udzieleniu pomocy sąsiedzkiej i rzuceniu zaklęcia podarunku na budynek zestawu produkujący manę (produkcja bazowa + bonus za połączenie z innymi budynkami) budynek otrzymuje dodatkowy bonus do many tylko na produkcję podstawową. Czyli jeśli np. budynek produkuje 10+5+5 = 20 (baza plus bonus...
  7. Ovocko

    Błąd w zakładce rozbudowy budynków koszarowych (ilości)

    W informacji o budynkach koszarowych w zakładce rozbuduj. Obecna wielkość produkcji jest podana jako razem (baza+bonus cudu) i jest prawidłowa, natomiast produkcja po wzroście liczy bazę po zwiększeniu + obecne wzmocnienie z cudu. czyli np. dla koszar na poziomie 40 i iglic na poziomie 32 jest...
  8. Ovocko

    Dyskusja o karmieniu miśków po zmianie kolejkowania produkcji wojska

    <przeniesiono fragment z innego tematu> Urdur Tu znowu trzeba jeszcze dopisać problem, który zapewne dotknął najbardziej właśnie średniaków, czyli to o czym pisałem już kiedyś - rozdzielenie kolejki mocno ograniczyło możliwości lewarowania produkcji niedźwiedziami. Mali raczej nie korzystają z...
  9. Ovocko

    Filtr antywulgaryzmowy w aplikacji

    Uprzejmie proszę o poinformowanie filtra antywulgaryzmowego, że słowo "participation" nie jest słowem obraźliwym (chyba że jednak jest?) Śpieszę też donieść, że ostatnio atmosfera na chacie nam siadła, bo od kiedy za wulgarne zostało uznane słowo "dowcipnie", ludzie boją się żartować ;)
  10. Ovocko

    Apka (Android) - ilość towarów nie aktualizuje się gdy ktoś je kupi

    Od dłuższego czasu (od zawsze?) jest tak, że jeśli ktoś kupi wystawione towary, to ich ilość nie aktualizuje się ani w ratuszu (wcześniej) ani w skrzynce (obecnie) ani np. w zakładce badań czy rozbudowy budynków. Przykład: mam 5k stali w zasobach, w kupcu wystawiłem ofertę z żądaniem 2k stali...
  11. Ovocko

    Turniej Klejnotów - dyskusja

    Kontynuując wątek turniejów, kolejny jaki mamy to klejnoty. U przeciwnika mamy: Mgielnik (+90-70 na magiczne i +30/-30 na ciężkie) Strateg Orków (-40 od lekkich i +70/-80 na lekkie strzelające) Rycerz (-20 od lekkich i +70/-50 na ciężkie strzelające) Moździerz (+70/-20 na lekkich i +70/-50 na...
Do góry