• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dokładnie, trochę mało. Lol :)
  2. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Dzięki za odpowiedź :)
  3. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Ciekawe, czy nowy rozdział jest już na serwerze beta?
  4. KatieKate

    Dyskusja o Sezonie Snów.

    Może napisz do supportu. Ja mam już 50 skończonych, teraz idzie 53 z sezonowych błogosławieństw.
  5. KatieKate

    Wskrzeszenie oddziałów po bitwie w Iglicy przy pomocy oglądania reklam.

    Tak, ja też oglądam reklamy, aby podreperować wojsko. :)
  6. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Hmm, to szkoda. Dzięki za odpowiedź. Może mi się kompletu artefaktów nie uda zdobyć, to mam nadzieję, że kiedyś pojawiają się na przykład w Iglicy.
  7. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Cześć, czy to znaczy, że w Przygodach nie będzie możliwości zdobycia artefaktu Zielonego Feniksa?
  8. KatieKate

    Uwaga na tego gracza

    Chyba jestem idealistką zatem, bo dla mnie one są po prostu nieuczciwe. Od razu czuję niechęć do takiej osoby, zakładam, że w życiu postępuje podobnie. Taki cwaniak. Ponadto zawsze można się pomylić i z rozbiegu ściągnąć ofertę 5000: 25000. Inna sprawa, myślę sobie, że taki gracz coś ma mało...
  9. KatieKate

    Rozbudowa Budynków Kultury

    To też jest pomysł :)
  10. KatieKate

    Up*rdliwy gracz

    Dzięki za zrobienie porządku :)
  11. KatieKate

    Uwaga na tego gracza

    To tak a propos trudnych graczy :)
  12. KatieKate

    Uwaga na tego gracza

    U nas też jest gracz, który wystawia nieuczciwie oferty 1:5. I jest całkiem wysoko. Zwracaliśmy mu uwagę i nic, nadal gra nieuczciwie. Wrr...
  13. KatieKate

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Tak, wiem. Na szczęście sporo cudów mam już rozbudowanych. Ale mogłoby być jeszcze gorzej i do rozbudowy budynków kulturowych mogłyby być potrzebne jeszcze fragmenty zaklęć ;)
  14. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Bardzo dobrze. Jakiś czas temu nie pomyślałabym, że będę portalówki wymieniać na fragmenty... ;)
  15. KatieKate

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Dziękuję za odpowiedź :)
  16. KatieKate

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Cześć, Tak zbieram i zbieram nowe budynki kulturowe, aby uzupełnić braki kultury po ostatnich zmianach. I może wpadam już w paranoję, ale przyszła mi do głowy taka myśl - stąd pytanie, bo sama tego sprawdzić nie mogę. Czy aby zapgrejdować budynek kulturowy do następnego rozdziału, nadal...
  17. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Mnie się może to nie udać. Po ostatnich zmianach w rozbudowie AC, mam dylemat - czy nowy Feniks, czy wymiana artefaktów na Fragmenty. A biorąc pod uwagę fakt, że produkcja Zielonego Feniksa ma być przełączalna, to wszystko, co można z niego dostać, jest też dostępne dzięki Cudom. Mana z...
  18. KatieKate

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Czekam na ten event, aby móc zdobyte artefakty wymienić na Fragmenty Zaklęć. Samego Feniksa chyba nie da rady wybudować...
  19. KatieKate

    Pożegnanie

    U nas miasta niegrających graczy leżą miesiącami na mapie. Może będzie krócej, gdy ktoś usunął konto, zobaczymy ;)
  20. KatieKate

    Pożegnanie

    Życzę powodzenia. Znajdź sobie jakąś inną, mniej militarną grę i baw się dobrze. Pozdrawiam.
Do góry