• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. KatieKate

    Rozbudowa Budynków Kultury

    Cześć, Tak zbieram i zbieram nowe budynki kulturowe, aby uzupełnić braki kultury po ostatnich zmianach. I może wpadam już w paranoję, ale przyszła mi do głowy taka myśl - stąd pytanie, bo sama tego sprawdzić nie mogę. Czy aby zapgrejdować budynek kulturowy do następnego rozdziału, nadal...
  2. KatieKate

    Rozmiar Oddziału

    Cześć, mam pytanie. Czy rozmiar grupy szkoleniowej to to samo co rozmiar oddziału? Rozmiar oddziału można zwiększyć w badaniach. Świątynia Wesołych Grzybków zwiększa rozmiar grupy szkoleniowej i stąd pytanie, czy to jedno i to samo?
  3. KatieKate

    Artefakty w Akademi Magii

    Cześć. Ostatnio znalazłam w AM możliwość wyprodukowania Samotnii Królowej Wróżek. Czy wiecie może, czy w Akademii pojawiają się też artefakty do jej ulepszenia? Wiem, że pojawiają się artefakty do Feniksów, ale czy do innych budynków ewoluujących też?
  4. KatieKate

    Rozdział 21

    Hej, tak jeszcze męczę rozdział 20, ale pomału zastanawiam się, kiedy pojawi się następny rozdział. W elvenar forum wersja angielska była jakiś czas temu mowa o tym, że rozdział 21 ma się pojawić na becie... U nas ciągle jeszcze ani słowa na ten temat. Stąd też moje pytanie, czy są szanse na...
  5. KatieKate

    Przygody Bractw

    Hej, wiecie może, czy po Feniksie będą Przygody Bractw, w których można byłoby zdobyć brakujące artefakty Feniksa?
  6. KatieKate

    Osada w "Potęga Muzyki"

    Hej, mam pytanie - czy Wytwórcy skrzypiec, bębnów i bodajże fletów mogą stać przy małych manufakturach na 1. poziomie? Próbowałam to sprawdzić u innych graczy, ale mam wrażenie, że wszyscy już pokończyli badania albo coś mam z oczami...;)
  7. KatieKate

    Szybka obsługa Boblina

    Może się czepiam, ale w opisie Szybkiej Obsługi Boblina znajduje się informacja, że jest to "najszybsza sięc" zamiast "sieć". Niby nic, ale irytujące...
  8. KatieKate

    Manufaktury wzniosłych towarów

    Hej, mam pytanie. Ile najlepiej zbudować manufaktur wzniosłych towarów z rozdziału 18.?
  9. KatieKate

    Nierozsądne Mydło

    Cześć, czy Wy też macie problem z brakiem ofert mydła u kupca??? Nie licząc oczywiście nieuczciwych ofert.
Do góry