• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Saina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 7

    Lepsza wersja x5000 :) Ale przydałby się jeszcze jakiś Zestaw z Fragmentami :)
  2. Saina

    Oficjalne informacje z Discorda

    Hej :) Może to też być mały przeciek z 22 Rozdziału :) Ostatnio robią hybrydy w Rozdziałach, więc stawiałabym na powrót Kociej Władczyni w 22 Rozdziale :) Nawet nowy dodatek - Prace Społeczne, pasowałby do tej rasy ;)
  3. Saina

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Taka informacja jest w opisie Kotła - "- Fragmenty Zaklęć: Dodanie ich do mikstury zwiększa „szansę na efekt krytyczny”, czyli szansę na uzyskanie szczególnie dobrego i potężnego efektu. Można je zdobyć, odczarowując przedmioty lub budynki zdobyte podczas wydarzeń lub grając aktywnie w Iglicy...
  4. Saina

    Dyskusja o nowej funkcji Kocioł

    Witajcie :) Ja też miałam mocniejszy Efekt do Ziaren. Na 83 lvl. dał mi 30% do zbioru przez 48h.
  5. Saina

    Dyskusja o Zimowej Magii 2021

    A jeśli masz to zaznaczone to odznacz, zapisz i później jeszcze raz zaznacz i zapisz :) Trochę zabawy, ale u mnie to zadziałało :) Ktoś na Forum tak doradził, nie wiem czy nie jarq :) Powodzenia :)
  6. Saina

    Dyskusja o Zimowej magii

    Witam :) Rzadko marudzę, bo jako Starszy gracz już przyzwyczaiłam się do udziwnień Inno :) Ale po prostu Nóż mi się w kieszeni otwiera, jak trafiam na zadanie - "Opracuj 1 Technologie lub użyj 2 Karm". W Drzewku jestem w tej chwili zablokowana. Więc wybór padłby na Karme, tyle że po waszych...
  7. Saina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Rzeczywiście :) Teraz zauważyłam. Dzięki Tajniakos :) No to jedynie zostaje nam cicha nadzieja, że to dopracują :) Inne zaklęcia zalicza poza Akademią :) No chyba, że to taki Psikus na Halloween :)
  8. Saina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Z Katalizatorami to nie problem, bo przeważnie każdy ma Bibliotekę z Iglicy. Co do Reliktów i Mgły wizji, Szalony Pomysł :) Oby w dalszych Przygodach nawrócili sie :) Fakt relikty można pozyskać z Turnieju, ale jak Przygody wypadną na weekend to p.. a zbita :)
  9. Saina

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Na pewno będzie coś związanego z Katalizatorami :) Obstawiam Tiara :)
  10. Saina

    Pożegnanie

    Wielka szkoda :( Powodzenia.
  11. Saina

    Dyskusja o Letnich Syrenach

    Witam :) Pewnie nie w tym temacie powinno być, ale czy nie można byłoby tej losowosci jednak trochę okroic :) Dajmy na to w zadaniu będą 3 opcje z różnymi zadaniami. Jeśli gracz wylosuje jedno z nich to w następnej turze to samo zadanie już się nie pojawi tylko pozostałe z 2 :) Pewnie nie...
  12. Saina

    Dyskusja o Letnich Syrenach

    Witam :) Nie wiem za bardzo jak te zadania funkcjonują, ale też miałam zadanie Ukoncz 2 Prowincję i nie chodziło o zwiad tylko o zamknięcie prowincji :) Mi niestety poszły bezsensowne czasowki, więc ostrzegam innych :) Pozdrawiam
Do góry