• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyniki wyszukiwania

  1. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Kiedy go kończysz ;)
  2. Wernychora

    Zmiany w turniejach

    Pamiętajcie, że wszystkie ułatwienia muszą nieść za sobą utrudnienia, ponieważ to nie jest w ich interesie byśmy się wszystkiego dorobili na początku i skończyli grę w pół roku. To nie takie proste wprowadzać ułatwienia, bo trzeba by dodatkowo kilka nowych ras rocznie. Wszyscy bylibyśmy na...
  3. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    No powiem, dla młodego to wyzwanie, bo gdy dostaje wojsko przeciwnika rozstrzelone po całym asortymencie to brak doświadczenia jest kompletną klapą. Trzeba wiedzieć trochę o sile własnych jednostek i ujdzie zrobić wszystko, ale zobaczymy dalej.
  4. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Nie zniechęci, chociażby dlatego, ze dla części która lubi klikać i chwalić sie ze „wygrało” turniej beda negocjacje (generalnie tańsze) Poczekamy, zobaczymy. Nie chwalcie dnia przed zachodem słońca, nie dzielcie skory na niedźwiedziu itp.
  5. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Kochani, tak czytam i czytam i to jest jak z wyborami zawsze ktoś będzie za a inny przeciw. Dużo zmian trzeba by zrobić, by taki wybredny gość jak ja był w pełni zadowolony. Turnieje były nudne, robiłem co trzeba przed i jakoś wychodziło. Może wreszcie będzie adrenalina, że wyszkoliłem i...
  6. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    W tych pytaniach widze ze nie ma opracownia technologii, moze tego wreszcie nie bedzie, czasami blokowalo na dluzej wykonanie zadania. Przeoczyłem, jednak jest sorki
  7. Wernychora

    Ważne Co w trawie piszczy...[SPOILERY] cz. 5

    Tak sie wlasnie dzieje, co losowanie to nowy zestaw
  8. Wernychora

    Przygody Bractw z niespodzianką!

    Czy ktoś wie co oznacza "rano" dla naszych serwerów, bo czekam na przygody od rana i jeszcze ich nie ma
  9. Wernychora

    Nowicjusz i już zakochany

    Dzięki Wam za miłe słowa i życzę Wam również przyjemnych doznań
  10. Wernychora

    Nowicjusz i już zakochany

    Pozdrawiam Was wszystkich, nawet tych co mi będą dokuczać. Zaczynam i myśle ze będę z Wami szczesliwy
Do góry